DAJ CYNK

Telewizja w Play. Testuj Play Now TV za darmo przez 6 miesięcy

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27052

Sieć Play rozpoczyna testy nowej usługi - telewizji Play Now TV. W testach może wziąć udział każdy, niekoniecznie klient Play.

Nowa usługa Play TV Now

Telewizja Play Now TV będzie dostępna w ramach testów od 21 lutego. Aby wziąć w nich udział nie trzeba być klientem Play. Wystarczy udać się do dowolnego salonu operatora (oferta dostępna tylko w salonach), podpisać umowę i odebrać zestaw TV Box z pilotem za 0 zł. Dekoder jest wypożyczany na czas trwania umowy.

Play TV Box z pilotem

Pilot znajdujący się w zestawie został wyposażony w wyszukiwanie głosowe i można nim sterować również telewizor. Podłączenie dekodera do telewizora wymaga jedynie gniazda HDMI, nie trzeba mieć do tego Smart TV. Play TV Box pracuje pod kontrolą systemu Android TV 8.0. Pozwala na nagrywanie programów (do tego przyda się dysk zewnętrzny, TV Box ma tylko 8 GB pamięci i gniazdo kart microSD), udostępnianie obrazu do innych urządzeń, np, smartfonów i tabletów oraz obsługuje obraz w rozdzielczości 4K i ma wbudowany Google Chromecast. W zestawie znajduje się kabel sieciowy oraz kabel HDMI. Producentem TV Box-a jest Sagem oraz urządzenie ma certyfikat Netflixa.

Pół roku testów za darmo i bez zobowiązań

Usługa jest darmowa przez 6 miesięcy trwania testów. W tym czasie Play zastrzega sobie możliwość wykonania telefonu z pytaniami o opinię na temat usługi lub wysłanie ankiety na ten temat. W ciągu tego okresu można bez podania przyczyny zwrócić dekoder i rozwiązać umowę. W przeciwnym wypadku trwa ona 24 miesiące i kosztuje:

  • 35 zł miesięcznie - w przypadku nowych klientów,
  • 20 zł miesięcznie - w przypadku obecnych klientów Play Now.

Warto się pośpieszyć, bo Play ma do dyspozycji tylko kilka tysięcy egzemplarzy testowych.

Telewizja podłączona do Internetu Play ma nie pomniejszać pakietu danych. W ramach abonamentu można też nagrać do 30 godzin materiałów i zapisać je w chmurze. Są one przechowywane przez 180 dni. Dodatkowy pakiet 1000 godzin kosztuje 10 zł. Dostępna jest też usługa Replay TV.

Kanały plus Netflix

Klienci usługi Play Now TV będą mieć dostęp do 28 kanałów:

Do tego kanały telewizji naziemnej, które są dostępne po podłączeniu anteny do dekodera.

Dostępne będą też dodatkowe, płatne pakiety:

Kanałów, łącznie z płatnymi pakietami, będzie ok 70. A to nie wszystko, bo klienci Play Now TV będą mogli wykupić dodatkowo abonament Netflixa. W zależności od wybranego pakietu będzie on kosztować od 34 zł i jego cenę będzie można doliczyć do rachunku Play.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu