DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza do oferty zegarek Family Watch. Pomoże on zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych

msnet

Taryfy, promocje, usługi

TCL Family Watch

T-Mobile wprowadza do swojej oferty zegarek Family Watch, który nie tylko pokazuje bieżącą godzinę, ale jest też gadżetem, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Dzięki niemu rodzice w kilka chwil mogą skontaktować się ze swoją pociechą, a także potwierdzić, gdzie się znajduje i czy jest bezpieczna.

Telefon komórkowy to najprostsze rozwiązanie, jakie przychodzi na myśl, gdy chodzi o potrzebę kontaktu z dzieckiem. Jeśli jednak rodzice nie chcą, żeby kilkuletnie dziecko przyzwyczaiło się za szybko do smartfonu, mogą sięgnąć po inne rozwiązanie. Do oferty T-Mobile trafił Family Watch - zegarek jest mniejszy niż telefon komórkowy, trudniej go zgubić albo zapomnieć, a dziecko zawsze łatwo odbierze połączenie, bo będzie miało urządzenie zawsze przy sobie.

Zobacz: Black Friday w T-Mobile: niższe ceny smartfonów, tabletów i laptopów
Zobacz: mPower Youth - kampania na rzecz dzieci wspierana przez T-Mobile

Jedną z podstawowych funkcji, w jakie wyposażony jest ten zegarek, jest możliwość prowadzenia rozmów – zarówno w wersji audio, jak i wideo. Gadżet chroni dziecko również przed telefonami od nieznanych osób. Maluch może bowiem łączyć się za pośrednictwem zegarka wyłącznie z numerami, które zostały wcześniej zdefiniowane przez opiekunów. Rodzice mogą także wysyłać swoim pociechom wiadomości SMS.

Ważną funkcją jest też monitorowanie miejsca pobytu dziecka, dzięki czemu w każdej chwili rodzice mogą sprawdzić, gdzie ono się znajduje. Przytrzymanie przycisku SOS na zegarku przez 3 sekundy powoduje aktywację połączenia alarmowego – wtedy każdy z członków rodziny otrzymuje powiadomienie z aplikacji oraz wiadomość SMS, który umożliwia błyskawiczne zlokalizowanie zegarka. Zadaniem zegarka Family Watch może być też zachęcanie dziecka do aktywności fizycznej. Urządzenie ma wbudowany moduł „Sport”, który pozwala na monitorowanie dziennej liczby kroków oraz pokonanego dystansu. Za osiągnięcie celu można dostać "pochwałę".

T-Mobile Family Watch

Family Watch został wyposażony w 1,3-calowy dotykowy ekran z kolorowym wyświetlaczem. Najmłodsi mogą oglądać na nim zdjęcia, które na przykład sami zrobią - zegarek ma wbudowany aparat. Akumulator o pojemności 600 mAh zapewnia nieprzerwaną pracę do dwóch dni lub do pięciu godzin rozmów. Ładowanie baterii zajmuje 2 godziny.

Zobacz: TCL Alcatel Family Watch w Orange Polska
Zobacz: Zabawa robotem Abilix to Dzień Dziecka w listopadzie

Family Watch dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i niebieskiej. Dzięki wbudowanym funkcjom stanowi atrakcyjny gadżet dla najmłodszych, zapewniając jednocześnie rodzicom wewnętrzny spokój o bezpieczeństwo dziecka. Zegarek TCL MoveTime Family Watch dostępy jest w T‑Mobile w cenie 1 zł na start i abonamencie 24,99 zł miesięcznie, w ofercie z połączeniami na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i w Unii Europejskiej oraz pakietem 1 GB Internetu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu