DAJ CYNK

T-Mobile USA - udziały w spółce dla klientów abonamentowych

07.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4484

Ważne 6

0

T-Mobile, trzecia największa w USA sieć komórkowa, oferuje swoim klientom udziały w firmie. Wystarczy mieć abonament.

T-Mobile, trzecia największa w USA sieć komórkowa, oferuje swoim klientom udziały w firmie. Wystarczy mieć abonament.

Na podobny krok nie zdecydowała się jak dotąd żadna firma. Obecny kurs akcji T-Mobile USA to 43,07 dolara i właśnie taką jedną akcję otrzymać może każdy klient abonamentowy sieci... z wyłączeniem jednak klientów biznesowych i instytucji rządowych.

Co ważne, operator nie planuje przy tym dodatkowej emisji akcji na potrzeby programu - partner T-Mobile nabywa je na wolnym rynku. Firma będzie też rozdawać jeden dodatkowy udział za każdego poleconego klienta, który zdecyduje się przenieść numer. W przypadku osób polecających o minimum pięcioletnim stażu w sieci, wartość jednego skutecznego polecenia to już dwie akcje. Łącznie w ciągu roku zdobyć można tą metodą 100 akcji T-Mobile USA (niezależnie od stażu).

W ciągu ostatniego roku T-Mobile USA przyłączył do swojej sieci milion nowych aktywacji. Operator liczy na to, że nowa akcja promocyjna pozwoli na dalsze wzrosty i poprawi relacje z klientami, podobnie jak oferowanie darmowego dostępu do serwisów muzyki strumieniowej i wideo na żądanie.

Źródło tekstu: USA Today

Komentarze
Zaloguj się
20. ~gach
0

2016-06-09 21:24:17

Moim zdaniem robi się ciekawie, bardzo ciekawie. Czas pokaże co z tego wyniknie.

Odpowiedz

19. ~
-1

2016-06-08 11:41:11

To na pewno lepsze niż wieczne rozdawanie starter przez Playa z których klient nic nie ma.

Odpowiedz

18. ~Marek
0

2016-06-08 03:54:33

Dobra, ale co to oznacza dla klienta? Dywidenda? Jaka i ile? Żeby nie była to wielka marketingowa bzdura jak wtedy, gdy jeden z operatorów u nas sprzedawał działki na księżycu. . .

Odpowiedz

17. ~Wirek
0

2016-06-07 16:49:11

Każdą dostaną metodą walczą o klienta :) nieszablonowe posunięcie :)

Odpowiedz

-1

2016-06-07 16:17:30

I to się nazywa innowacyjne posunięcie, ciekaw jestem, jak to się potoczy.

Odpowiedz

15. ~pablo
0

2016-06-07 15:12:14

bezpłatny dostęp do serwisów streamingowych? taaaak! mieliby mój podpis pod umową. ciekawe jaka szansa na to w polskich realiach

Odpowiedz

14. ~
0

2016-06-07 13:44:41

Odważny krok, chętnie zobaczę dalszy rozwój sytuacji.... ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Odpowiedz

13. ~pabloki
-1

2016-06-07 12:12:51

czyli szykuje sie krach. a to nie tmobile usa chciało wyjść z usy?z tym playpolis.pl to niezłe.

Odpowiedz

12. ~xoxo
3

2016-06-07 11:49:18

a kiedy timbomajl się zwinie z polski?

Odpowiedz

11. ~
2

2016-06-07 11:25:43

@7 Skomentowała z najszybszego neta w Polsce czyli Plusa co nawet swietelek nie mają :-D Czysta hipokryzja :-)

Odpowiedz

10. ~O
-1

2016-06-07 11:21:41

Playpolis robi przekierowanie :-D dobre :-D

Odpowiedz

9. LuiN
1

2016-06-07 11:19:54

2, Nomedaj - wejdź sobie na playpolis.pl, a poczujesz incepcję ;-)

Odpowiedz

8. WitekT
2

2016-06-07 11:18:45

Nomedaj: inaczej z wizerunkiem playpolis nie dało się walczyć... ;-)

Odpowiedz