DAJ CYNK

T-Mobile USA: Darmowy roaming na całym świecie

10.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 78

Ważne 12

1

T-Mobile USA kontynuuje agresywną strategię rozwoju. Po zniesieniu umów na 24 miesiące, przyszła pora na darmowy Internet i wiadomości w ponad 100 krajach całego świata.

T-Mobile USA kontynuuje agresywną strategię rozwoju. Po zniesieniu umów na 24 miesiące, przyszła pora na darmowy Internet i wiadomości w ponad 100 krajach całego świata.

Nowe plany taryfowe T-Mobile zawierają bez dodatkowych opłat nielimitowany dostęp do Internetu i wysyłanie wiadomości w ponad 100 krajach całego świata oraz płaską stawkę za połączenia głosowe, wynoszącą 20 centów za minutę.

Darmowy Internet w roamingu ma jedno ograniczenie, jest nim limit prędkości połączenia wynoszący 128 kb/s. Dla klientów potrzebujących szybszego Internetu poza granicami USA sieć przygotowała dodatkowe pakiety, przyspieszające połączenia na dzień, tydzień lub dwa tygodnie (podobnie jak w darmowej opcji, brak jest limitu pobierania).

Oprócz tego T-Mobile USA przygotowało pakiet za 10 dolarów, który pozwala wysyłać nielimitowane wiadomości międzynarodowe, wykonywać po obniżonej stawce połączenia międzynarodowe (20 centów za minutę), a do 70 krajów - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Do tej pory 40% podróżujących Amerykanów wyłączało transmisję danych w czasie wyjazdów. Nowa oferta T-Mobile pozwoli zapomnieć o dodatkowych opłatach w 95% przypadków - zapewnia sieć chwaląc się długą listą krajów, w których zniesione zostały opłaty.

Wszystkie umowy abonamentowe w T-Mobile USA podpisywane są na czas nieokreślony. Za 50 dolarów dostajemy nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 0,5 GB Internetu, to samo z pakietem 2,5 GB to wydatek 60 dolarów, a w opcji z nielimitowanym dostępem do sieci 70 dolarów miesięcznie. Zakup telefonu czy tabletu możliwy jest w dowolnym momencie, w opcji za gotówkę lub na raty (oferta jest konkurencyjna w porównaniu do tradycyjnych sklepów).

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się