DAJ CYNK

T-Mobile powiększa listę smartfonów obsługujący VoLTE i Wi-Fi Calling

29.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8693

Ważne 4

2

Na liście urządzeń obsługujących VoLTE i Wi-Fi Calling (VoWiFi) w T-Mobile pojawiły się nowe modele. W sumie jest już ich kilkadziesiąt.



Na liście urządzeń obsługujących VoLTE i Wi-Fi Calling (VoWiFi) w T-Mobile pojawiły się nowe modele. W sumie jest już ich kilkadziesiąt.

Usługi VoLTE i Wi-Fi pozwalają użytkownikom na prowadzenie rozmów, odpowiednio za pomocą sieci LTE lub Wi-Fi. Pierwsza usługa jest usługą krajową i dzięki niej połączenia są nawiązywane szybciej, a dzięki większej przepustowości sieci LTE mają też lepszą jakość dźwięku. Wi-Fi Calling z kolei pozwala na prowadzenie rozmów za pomocą sieci Wi-Fi. To bardzo przydatna usługa, najczęściej wykorzystywana podczas wyjazdów. Dzięki niej można mocno ograniczyć koszty rozmów przebywając praktycznie w dowolnym miejscu z dostępem do Wi-Fi.

Lista modeli wygląda następująco:


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
84. ~stefano
0

2018-07-04 15:06:05

Z tą ich siecią to jest różnie, zwłaszcza u mnie na wsi. Dlatego zmieniłem abonament na ten z Virgin Mobile za 39 zł i wszędzie mam zasięg i mega spoko internet

Odpowiedz

83. ~Pabloeq
0

2018-07-02 15:55:13

Ja już zrezygnowałem że skansenu T-Mobile i jestem w Play. Tutaj w końcu działa prawidłowo VoLTE.Brawo dla nich.

Odpowiedz

-1

2018-07-02 12:36:26

Pomyśl nad leczeniem, serio.

Odpowiedz

80. ~Obserwuje
-2

2018-07-02 10:52:47

@78 wpadłeś w oko takiemu co tu wszczyna awantury i wprowadza zamęt między wszystkich we wpisie pod tobą.Ale to nie ten "iph..." z gsmonline

Odpowiedz

79. ~Pabloeq
-2

2018-07-02 10:11:50

jakby co Patryczku to mogę cie podrapać w miejsca piekące. podszywacze twojego pokroju pomieszkujacy skansen plusa lubią tak

Odpowiedz

78. Pabloeq
-1

2018-07-02 10:05:03

I nagle znalazł się podszywacz Patryczek, nie trzeba kont Patryczku, możesz mieć wiele kart i pisać anonimowo.Jesteś zbyt młody i głupi żeby innych nabierać.Może do tematu artykułu się odniesiesz? Gdzie twój skansen ma VoLTE I ViWiFi? Ja wiem że cię piecze odbyt jak konkurencja wyprzedza twój plus skansen, musisz jakoś frustrację rozładować jak każdy fanboj.

Odpowiedz

77. ~
0

2018-07-02 06:13:59

Nie rozumiem dlaczego moderacja toleruje tak chamskie wpisy jak 66, 68, 74.Takich trzeba gorącym żelazem wypalać, bo tolerowanie takich zachowań rozzuchwala i potęguje działania

Odpowiedz

0

2018-07-01 21:08:21

@74. Musiałbym na głowę upaść aby się pod kogoś podszywać, po co mam zakładać 10 kont tak jak ty skoro mogę nazwać Cię prymitywem z tego?

Odpowiedz

75. iphoneski
0

2018-07-01 17:21:31

I dlaczego użytkownicy zamieszczający tak wulgarne wpisy raz po raz nie są z automatu usuwani?

Odpowiedz

74. Pabloeq
-4

2018-07-01 17:08:04

@70 To już trąci tym szmaciarzem Patryczkiem. Straszna tchórzliwa ameba żeby się tak prymitywnie podszywać....

Odpowiedz

73. iphoneski
2

2018-07-01 16:56:30

@72 Nawet nie próbuję nadążać, po prostu czytam 1 na 20 komentarzy i jestem względnie na bierząco.

Odpowiedz

72. ~gość
1

2018-07-01 16:48:36

@71, nadążasz jeszcze za jego myśleniem? ;) On/a zmienny/a jak kobieta, co dzień, to inny poglądy reprezentuje.

Odpowiedz

71. iphoneski
2

2018-07-01 16:43:57

@68 A to już play nie jest najgorszy tylko plus? Skąd ta zmiana?

Odpowiedz

70. ~gość
1

2018-07-01 16:40:11

@68, jeżeli nie używasz tam tego nicku, to się nie ma mowy o podszywaniu. Zresztą ty już miałeś tyle nicków zbanowanych za swoje wulgarne, idiotyczne komentarze, że jutro możesz pisać pod kolejnym nickiem i znów będziesz twierdził, że ktoś się podszywa. Pisz kulturalnie a nie jak bot, to nie będziesz banowany.@ 69, też uważam, że już po nich. Próbują odrabiać gigantyczne starty do wiodących operatorów ale kompletnie im to nie wychodzi.

Odpowiedz

69. ~Pabloeq
1

2018-07-01 16:24:54

jak dla mnie ta sieć sie skonczyła i dlatego czepiaja sie rozmaitych sztuczek żeby nie nastąpił kolejny odpływ użytkowników.

Odpowiedz