DAJ CYNK

T-Mobile polepsza zasięg w górach

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8085

Magentowy operator poinformował o poprawie zasięgu i zwiększeniu pojemności sieci w miejscach popularnych wśród turystów.Magentowy operator poinformował o poprawie zasięgu i zwiększeniu pojemności sieci w miejscach popularnych wśród turystów.

Pomimo posiadania najlepszej sieci komórkowej w Polsce (według P3 Communications), T-Mobile stara się, aby było jeszcze lepiej. Ma temu służyć poprawa zasięgu i zwiększenie pojemności sieci w miejscach, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Przed tegorocznymi feriami zimowymi operator udostępnił klientom usługi z 5 dodatkowych stacji BTS: Ustroń Poniwiec, Jaworki Homole, Czarna Góra, Zieleniec i Białka Tatrzańska. Dodatkowo klienci T-Mobile mogą korzystać z nowej stacji w Karpaczu oraz z niedawno uruchomionej inwestycji w Sromowcach Niżnych, na granicy Polski i Słowacji.

We wrześniu 2017 roku T-Mobile uruchomił także stację przekaźnikową zlokalizowaną w schronisku w Dolinie Chochołowskiej. Jest to pierwszy BTS tego operatora, który w komunikacji wykorzystuje łącze satelitarne.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu