DAJ CYNK

Happy Fridays: T-Mobile rozdaje zniżkę 26% do Empik Foto

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6078

T-Mobile Happy Friday rabat 26% Empik Foto

Do grona partnerów akcji Happy Fridays dołączył Empik Foto. Na zbliżający się weekend T-Mobile przygotował nową promocję, w ramach której można otrzymać zniżkę w wysokości 26% na produkty ze sklepu www.empikfoto.pl.

Okazji, które można uwiecznić na fotografiach, jest mnóstwo. Czasem są to zwykłe spotkania z przyjaciółmi, innym razem ważne uroczystości rodzinne, które chcemy zapamiętać na dłużej. Dlatego robienie zdjęć, czy to smartfonami, czy aparatami, jest dziś pasją wielu osób. Dla tych, którzy chcieliby zamienić cyfrową formę obrazów na wersję fizyczną, T-Mobile wspólnie z Empik Foto przygotował specjalną, 26-procentową zniżkę na produkty dostępne na stronie www.empikfoto.pl.

Zobacz: Dziś rusza Allegro Smart! Student, a w nim T-Mobile rozdaje gigabajty
Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę

Empik Foto screen

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T, bez taryfy Rodzina i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Tym razem prezent można odebrać wyłącznie w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 16 października do niedzieli 18 października do końca dnia. Kod uprawniający do zniżki można wykorzystać do 23 października tego roku na stronie www.empikfoto.pl.

Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Zobacz: Kumulacja w Zapłać z Play: 3 x 15 zł na zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store
Zobacz: 5G w paśmie 26 GHz w Orange, Play i T-Mobile za trzy lata. Plus milczy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu