DAJ CYNK

Świąteczna promocja na połączenia do Wielkiej Brytanii u operatora FCN

03.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2040

Ważne 3

1

W ramach cyklicznych promocji na rozmowy zagraniczne, operator telefonii VoIP obniżył stawki na rozmowy z telefonami komórkowymi do 15 groszy brutto za minutę dla nowych i dotychczasowych użytkowników dzwoniących do Wielkiej Brytanii.

W ramach cyklicznych promocji na rozmowy zagraniczne, operator telefonii VoIP obniżył stawki na rozmowy z telefonami komórkowymi do 15 groszy brutto za minutę dla nowych i dotychczasowych użytkowników dzwoniących do Wielkiej Brytanii.

Grudzień jest w naszej sieci okresem częstszych i dłuższych rozmów na linii Polska - Wielka Brytania. Obok Niemiec jest to najpopularniejszy kierunek rozmów - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, product manager FCN.

Promocyjne stawki na numery stacjonarne będą obowiązywały do 31 grudnia. Koszt połączeń na telefony komórkowe to 15 groszy za minutę, a stacjonarne - 7 groszy. Aby korzystać z promocyjnej stawki wystarczy być użytkownikiem operatora, gdyż jest ona włączana automatycznie.

Źródło tekstu: FCN

Komentarze
Zaloguj się
10. ~pawello987
0

2015-12-03 19:14:46

żeby jeszcze można było się zalogować na nowe konto...

Odpowiedz

0

2015-12-03 16:31:12

Haha lycamobile angielska do polskich komorek to 1pens/min. z czym do ludzi.

Odpowiedz

8. ~lol
1

2015-12-03 16:27:24

jeszcze partnerce to bym zrozumiał, ale bratu?

Odpowiedz

7. ~lol
1

2015-12-03 16:27:00

@6 LOL a po co kupować taki drogi prezent dla brata? To tylko brat.

Odpowiedz

6. ~
0

2015-12-03 14:07:19

@ja sie osobiscie pochelpilem na 2 letnia umowe ze wzgledu na brak kasy na prezent dla brata a zlotowke mozna odzalowac na tel. :) ale to byla moja ostatnia umowa z tel. podziekuje za placenie jak za zboze xD

Odpowiedz

5. qcom
1

2015-12-03 13:48:45

Racja, dlatego trzeba mieć świadomość zawierając umowę na 2 lata na telefon/internet, że oferta po roku może być już mało atrakcyjna w porównaniu do nowych. Takie ryzyko umów :D

Odpowiedz

4. ~
-2

2015-12-03 12:41:12

@3 tu masz rację tylko jeszcze jakieś 2-3 lata temu nie istniało coś takiego jak um. bezterminowa nie wiem czy pamiętasz :)

Odpowiedz

3. qcom
1

2015-12-03 12:39:03

Jak ktoś podpisuje takie niekorzystne umowy to już jego wina. Ja pisałem o Voipie bez umowy, doładowujesz i środki ważne bezterminowo.

Odpowiedz

2. ~
0

2015-12-03 12:35:52

@1 a ja mam słonia w parafce :) jeśli już ktoś podpisał z nimi umowę to chyba dobra wiadomość dla dotychczasowych klientów który są objęci cyrografem nie? dwa są ludzie który mają abo kom. za 30 zł no limit i są tacy który rok temu podpisywali umowę na kwotę 60 zł to są gorsi bo muszą się męczyć?

Odpowiedz

1. qcom
1

2015-12-03 12:30:48

No super promocja... Mam Voipa gdzie połączenia do UK kosztują 2gr/min stacjonarne, 3gr/min komórki.

Odpowiedz