DAJ CYNK

Świąteczna oferta Smart Planów LTE i prezenty na kartę w Orange

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18115

Z okazji zbliżających się Świąt Orange przygotował prezenty dla abonentów Smart Planów LTE oraz bonusy do wykorzystania przez cały rok w ofertach na kartę.

Z okazji zbliżających się Świąt Orange przygotował prezenty dla abonentów Smart Planów LTE oraz bonusy do wykorzystania przez cały rok w ofertach na kartę.

Smart Plany LTE

W ofercie Smart Plan LTE Wspólny od 99,99 zł miesięcznie mogą korzystać z trzech kart sim i jednej dodatkowej karty przeznaczonej specjalnie do Internetu. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów dostępnych już w najtańszym abonamencie, Smart Plany LTE zawierają rozwiązania roamingowe - nawet do 400 minut na połączenia i do 100 MB na internet w Unii Europejskiej. Nowe Smart Plany LTE wyróżniają się także dużymi pakietami danych, nawet do 20 GB miesięcznie pozwalającymi na swobodny dostęp do Internetu LTE.

W trwającej do 28 grudnia promocji świątecznej, klienci zamawiający Smart Plany LTE oprócz telefonów i smartfonów będą też mogli za 1 zł wybrać prezent, którym może być drugi smartfon, tablet, czy smartwatch albo telefon opracowany z myślą o seniorach. Coś dla siebie znajda klienci szukający prezentów o innym charakterze. Kupując wybrane smartfony dostaną oni kupony na zakupy na answear.com.

Przykładowe zestawy smartfonów z prezentami za 1 zł dostępne w świątecznej ofercie Smart Planów LTE:


Klienci usług stacjonarnych Orange, mogą skorzystać też z nowej oferty Smart Planów LTE Open.

Zobacz: Orange - niższe ceny abonamentów w Smart Planie LTE Open

Ponadto, klienci przedłużający umowę ja zawsze w Orange zyskają, w zależności od stażu:
 • 50%. więcej na comiesięczny podstawowy dostęp do Internetu - dla klientów ze stażem powyżej 4 lat,
 • 100% więcej na comiesięczny podstawowy dostęp do Internetu - dla klientów ze stażem powyżej 8 lat.

Oferty na kartę

W czasie trwania promocji, która rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 8 stycznia 2016 roku, wartość wszystkich doładowań konta jest sumowana. W zależności od niej, przez określoną liczbę miesięcy klienci będą dostawali co miesiąc bonus w postaci 30 minut na połączenia do wszystkich sieci. Jeśli klient zdecyduje się przekazać swoje bonusy bliskiej osobie, liczba minut zostanie dla niej podwojona. Bonusy będą przyznawane przez taką samą liczbę miesięcy.

Zależność między wartością sumy doładowań a czasem przyznawania bonusów:
 • Co najmniej 20 zł - 2 miesiące,
 • Co najmniej 40 zł - 4 miesiące,
 • Co najmniej 60 zł - 6 miesięcy,
 • Co najmniej 80 zł - 8 miesięcy,
 • Co najmniej 100 zł - 10 miesięcy,
 • Co najmniej 120 zł - 12 miesięcy.

 • Pierwszy bonus przyznawany jest przy przekroczeniu progu doładowań, a kolejny 1-ego dnia następnego miesiąca. Warunkiem otrzymania bonusa jest aktywne konto, w dniu jego przekazania.

  W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci oferty Orange na kartę. Wystarczy zarejestrować się wysyłając bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8066.

  Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

  Źródło tekstu: Orange

  Przewiń w dół do następnego wpisu