DAJ CYNK

Orange wita środę nowym prezentem, a nawet trzema

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Co przynosi kolejna środa w aplikacji „Mój Orange”? Ponownie jak wcześniej, przede wszystkim niepewność, co kto dostanie – bo są trzy wykluczające się możliwości. Jedną z nich jest pakiet gigabajtów.

Orange narozdawał się ostatnio gigabajtów w poprzednich edycjach akcji „Środy z Mój Orange”, sypnął też co nieco po meczach polskiej reprezentacji piłkarskiej, więc teraz głównym bonusem jest darmowa usługa „Zabezpiecz PESEL”, które niestety może się coraz częściej okazać przydatna w naszym codziennym życiu. 

Zasady są takie samo, jak wcześniej, gdy Orange oferował to rozwiązanie. Przez dwa miesiące „Zabezpiecz PESEL” jest dostępny całkiem za darmo, później usługa będzie wiązała się z kosztem 9,99 zł za miesiąc. W każdej chwili można ją jednak wyłączyć. Darmową usługa czeka w aplikacji do przyszytego wtorku, 11 października. Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów abonamentowych.

Część klientów zobaczy jednak w aplikacji „Mój Orange” coś innego – alternatywny prezent w postaci paczki 5 GB. Być może z tego bonusu niektórzy się najbardziej ucieszą. Paczka również będzie dostępna w aplikacji do przyszłego wtorku, a jej ważność obowiązuje w danym okresie rozliczeniowym.

Trzeci prezent zobaczą klienci Orange, którzy nie załapali się na pierwsze dwa – jest to voucher w wysokości 120 zł na zakup smartfonu podczas przedłużania umowy w Planie 60 lub 80.

Zabezpiecz PESEL może się przydać

„Zabezpiecz PESEL” to jedna z tych usług, które stają się niestety coraz bardziej przydatne dla Polaków. Rozwiązanie to przez całą dobę, siedem dni w tygodniu monitoruje numer PESEL użytkownika i zapewnia ochronę danych przed oszustami. Pozwala uniknąć skutków wyłudzenia lub wykradzenia danych, które przestępca mógłby wykorzystać, by zaciągnąć kredyt, pożyczkę, kupić coś na raty lub wykupić usługę – oczywiście na rachunek ofiary.

„Zabezpiecz PESEL” pozwala też sprawdzić, czy ktoś nie użył naszych danych w ciągu ostatnich 12 miesięcy i wysyła alerty SMS, gdy nastąpiło ich wykorzystanie.

Zobacz: Orange zmienia popularną ofertę. Będzie drożej
Zobacz: Orange na kartę: bonusowe gigabajty będą ważne dłużej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: wł.