DAJ CYNK

Promocja SkyCash i Masterpass: uzyskaj zwrot pieniędzy za trzeci, szósty i dziewiąty bilet komunikacji miejskiej

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4212

SkyCash Masterpass promocja

SkyCash przygotował promocję, w ramach której można otrzymać zwrot pieniędzy wydanych na trzeci, szósty i dziewiąty bilet komunikacji miejskiej kupiony w aplikacji i opłacony portfelem Masterpass. Odzyskać można do 15 zł.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Można do niego dodać zarówno kartę MasterCard, jak i Visa. Po dokonaniu trzeciej transakcji (zakup biletów komunikacji miejskiej), zostanie naliczony zwrot, który może wynieść maksymalnie 5 zł. Jeśli wartość transakcji przekroczy kwotę 5 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 5 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 5 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy niż wartość transakcji).

Zobacz: Promocja Orange i SkyCash: za pierwszy i czwarty bilet 1 grosz
Zobacz: SkyCash udostępnia gotówkowe zasilenie konta

Z promocji można skorzystać trzy razy, otrzymując zwrot za trzeci, szósty i dziewiąty bilet komunikacji miejskiej. Pojawi się on na koncie użytkownika w ciągu 7 dni.

 

Promocja trwa od 2 do 31 grudnia tego roku lub do wyczerpania limitu. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: SkyCash

Przewiń w dół do następnego wpisu