DAJ CYNK

SkyCash udostępnia gotówkowe zasilenie konta

15.10.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 2876

Ważne 0

0

SkyCash udostępnia gotówkowe zasilenie konta

SkyCash poszerza współpracę z firmą Euronet Polska i od 15 października umożliwi użytkownikom aplikacji nie tylko wypłacanie gotówki z bankomatów, ale także zasilanie swojego konta SkyCash we wpłato-bankomatach i wpłatomatach.

Aplikacja SkyCash w ostatnich miesiącach intensywnie się rozwija. W ostatnim czasie pojawiła się w niej funkcja zamawiania taksówek czy rozliczeń na rachunku sieci Play, a jakiś czas temu także - dzięki nawiązaniu współpracy SkyCash z firmą Euronet Polska - doszła możliwość wypłacania w bankomatach środków z konta SkyCash. 

Zobacz: Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz
Zobacz: Taksówki iTaxi od teraz też w aplikacji SkyCash

Teraz firmy wykonały następny krok. Od 15 października użytkownicy mogą wpłacać gotówkę we wpłato-bankomatach i wpłatomatach z logo Euronet, bezpośrednio na swój rachunek płatniczy SkyCash. Takie rozwiązanie rozszerza możliwości doładowania konta w jednym z blisko 3 tys. wpłato-bankomatów i wpłatomatów w Polsce. Ile to kosztuje? Prowizja od wpłaty - 1,9 %, prowizja od wypłaty - 1,99 zł.

- Ta oferta to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Mieliśmy sygnały, że użytkownicy chcą mieć dowolność w doładowaniu konta SkyCash, a uzupełnianie środków przez urządzenia Euronet jest dla wielu z nich wygodnym i oczekiwanym rozwiązaniem – mówi Piotr Bochenek, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash. 


Użytkownicy SkyCash będą mogli skorzystać z opcji doładowania konta we wpłato-bankomatach i wpłatomatach sieci, w dogodnej dla siebie lokalizacji, o dowolnej porze, 365 dni w roku. 

Możliwość dokonania wpłaty w gotówce na konto SkyCash to uzupełnienie oferty dla osób, które wolne środki chcą przeznaczyć na szybkie i wygodne płatności online. 

Zobacz: Klienci Banku Pekao S.A. mogą użyć BLIKA przy wpłatach pieniędzy w bankomatach Euronet i Planet Cach
Zobacz: Wypłaty zbliżeniowe w bankomatach Euronetu

Źródło zdjęć: SkyCash

Źródło tekstu: Euronet