DAJ CYNK

Serce i Rozum reklamują szybką Neostradę [wideo]

01.03.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5935

Ważne 4

4

1. marca wystartowała kolejna kampania z Sercem i Rozumem. Szczęśliwi limitów nie mają i ściągają ile chcą to główne hasło promujące szybką Neostradę.

1. marca wystartowała kolejna kampania z Sercem i Rozumem. Szczęśliwi limitów nie mają i ściągają ile chcą to główne hasło promujące szybką Neostradę.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2013-03-04 18:16:42

do co niektórych się tu wypowiadających: skończcie bredzić że kablówki a w szczególności UPC nie prowadzą działalności na domkach jednorodzinnych bo jest to nieprawda

Odpowiedz

34. ~
0

2013-03-04 17:42:44

17 a po co ci samochód skoro na rowerze też możesz jeździć?

Odpowiedz

33. ~...
0

2013-03-04 09:25:05

@zajadacz cokolwiek nie mówię o Netii, sieć pod wzgledem tansmisji jest bardzo OK. YT, i to pomijając ich serwery cache, działą w HD bezbłędnie, pingi są rewelacyjne. To jest przepaść w stosunku do orandżowego tepsiarstwa. Gdyby Netiia nie kombinowała od pewnego czasu z obniżaniem transferu byłby to świetny dostawca.

Odpowiedz

32. ~
0

2013-03-03 14:00:06

mnie tez youtube nie dziala a w dodatku robia ze mnie idiote ze wszystko dziala jak nalezy za dwa miesiace komczy mi sie umowa ale nie mam wyjscia bo kablowki tylko w blolach sa.

Odpowiedz

31. Rogi
0

2013-03-03 02:40:41

dopa

Odpowiedz

30. ~
0

2013-03-02 14:38:18

@29 Właśnie chodzi o to, że tp ma w swojej sieci gc, tylko jest on obciążony?! bo raz się z niego korzysta, a raz nie i ruch leci przez opentransit gdzieś do żabojadów.

Odpowiedz

29. Precelos
0

2013-03-02 11:38:49

BrK! tylko TPIX to malenstwo wobec PLIXA porownaj liczbe uzytkownikow i ruch 60 vs 260Gb/s.Poza tym tpsa nawet w swoim wezle nie daje open peringu, i tym samym odwiedzaja sie gts i netia. @26 plix ma cos do yt ;), google cache posiada tez de-cix wiec stad takie predkosci u ciebie ;)

Odpowiedz

28. ~
0

2013-03-02 09:47:11

@27: A internet mobilny?

Odpowiedz

27. ~pepe
0

2013-03-02 09:05:43

do Nick to powiedz mi co ja mam zrobić: Mieszkam 2 km za granicą Krakowa : nesotrada niedostąpna, LTE nie dostepne oczywiści ni mówi eo kablówkach bo na wsi ich nie ma Mam radiówka ok 6 mb za 70zł i to wszystko co mogę mieć. Zenada

Odpowiedz

26. ~
1

2013-03-02 03:17:07

Plix do youtube/''a nic nie ma. Na multimediach youtube buforuje się z de-cix i leci pełną parą. Losowy filmik buforuje cały prędkością 7,4MB/s xD

Odpowiedz

25. ~BrK!
-2

2013-03-02 01:33:53

TP ma swojego TPIX/''a ;) Po co im PLIX ;) VDSL2 nie rozwiąże kompletnie problemu w sieciach miedzianych - zmiana kart ADSLowych na VDSLowe nie wiele zmieni. Ogólnie ten kto bawił się VDSLem kiedykolwiek wie, że na dłuższą metę taki skok nie wiele da - trzeba skracać pętle abonenckie - czyli wynosić szafki z DSLAMami w teren a to niestety kosztuje i kosztować będzie. TP/Orange/''a przy obecnych kosztach - po prostu nie stać na tego typu działania. Zresztą kto miałby teraz zająć się utrzymywaniem i działaniem skoro nie ma firm, które by wykonały takie usługi na skalę ogólnopolską. Kablówki też szybko klękną - wystarczy tylko, że TP w końcu wynegocjuje możliwość dzierżawienia infrastruktury kablówek i będzie pozamiatane- bo w tej chwili tak naprawdę wszyscy (Od Netii po kablówki) żerują na infrastukturze TP (studzienki, trakty).

Odpowiedz

24. zajadacz
1

2013-03-02 01:20:11

Jak to beznadziejne TP nie będzie miało bezpośredniego dojścia do PLIX to chyba nigdy youtube nie będzie normalnie działać. To co jest to tragedia normalnie. Filmy buforują się nawet na rozdzielczości 360p na łączu 10Mbit.

Odpowiedz

23. darkangel
1

2013-03-02 01:05:49

Niech tylko zamontują karte VDSL2 umnie, to odrazu biore 40 ;). Obecnie się dusze na 20Mega :)

Odpowiedz

22. ~
1

2013-03-02 00:41:32

Tak jak narzekają na neostradę tak też na Multimedie. Miałem UPC, potem przeszedłem na Multi. I plułem sobie przez dwa lata, bo myślałem że taniej więcej kanałów itd. Wróciłem do UPC. Net miałem na poczatku 20MB, potem 30MB. Jakość kablówki też o wiele lepsza niż na MM. Ostatnio podpisywałem nową umowę. Dali mi ją za mniej z dekoderem HD, z modem z WIFI, i neta podwyższyli mi do 60MB. Nie wiem po co te 60 bo 30 stykało aż nadto ale dali za mniej to co mam pyskować ;) Niestety, na "wioskach" czy mniejszych miejscowościach Neostrada wraz całym pakietem jest chyba najlepszym rozwiązaniem chyba że każdy chce mieć coś innego od innego operatora ale za wyższą cenę. Bo jakby nie liczyć w pakiecie jest taniej.

Odpowiedz

20. ~W4Ready
1

2013-03-01 22:36:42

@WitekT: Mi wystarczało nawet 10. Ale uważam, że Grupa TP powinna zwiększyć dostępność oferowanych usług. Po co reklamują Neostradę 40 i 80Mb/s, skoro nawet w centrach miast nie ma możliwości podłączenia?

Odpowiedz