DAJ CYNK

RINGY - nowa usługa callback w telefonii TeleCube

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2442

Telefonia VoIP TeleCube wprowadzi od 1 czerwca bieżącego roku nową usługę, która ułatwi przedsiębiorcom kontakt ze swoimi klientami.Telefonia VoIP TeleCube wprowadzi od 1 czerwca bieżącego roku nową usługę, która ułatwi przedsiębiorcom kontakt ze swoimi klientami.

Usługa callback o nazwie RINGY polega na dodaniu na swojej stronie internetowej widżetu w formie przycisku, którego naciśnięcie spowoduje pojawienie się formularza, gdzie odwiedzający stronę (na przykład potencjalny klient) podaje swój numer telefonu i zamawia rozmowę z nami. Dostępne będą tu dwie opcje - połączenie od razu (czyli tak szybko, jak to będzie możliwe) lub w wybranym terminie. Właściciel strony zostanie w odpowiedni sosób poinformowany o tym fakcie i będzie mógł oddzwonić na pozostawiony numer telefonu. Dla naszego potencjalnego klienta taki sposób kontaktu będzie zupełnie bezpłatny.


Formularz na stronie telecube.pl

Aby móc korzystać z RINGY w telefonii TeleCube, konieczne jest posiadanie któregokolwiek pakietu wirtualnej centrali lub pakietu Mini VoIP, oferowanych przez tego operatora. Do tego dochodzą opłaty za zrealizowane połączenia. Są one zgodne z cennikiem TeleCube. Stawki za połączenia są zróżnicowane i zaczynają się od 0,05 zł netto za minutę (między innymi na polskie numery stacjonarne).

Usługa zostanie wprowadzona do oferty od 1 czerwca. Do końca sierpnie będzie można skorzystać z promocyjnej ceny za usługę, wynoszącej 19 zł netto miesięcznie za 1 widżet umieszczony na jednej stronie WWW. Później cena wyniesie 29 zł netto miesięcznie. W komplecie z usługą dostaniemy narzędzie do edycji, dostosowanie wyglądu i treści poszczególnych elementów widżetu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami danej firmy. Zarządzanie RINGY odbywać się będzie w ramach panelu klienta TeleCube, dostępnego przez przeglądarkę internetową.

Więcej informacji o usłudze można uzyskać na stronie www.telecube.pl/callback-ringy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TeleCube

Przewiń w dół do następnego wpisu