DAJ CYNK

[Aktualizacja] Plush na wakacje: 200 GB za jedyne 20 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Plush wakacje 200 GB za 20 zł

Plush na kartę ma świetną promocję na wakacje. Za 20 zł można otrzymać trzy razy po 67 GB, w sam raz na intensywne korzystanie z Internetu poza domem.

Plus przygotował nową wakacyjną promocję dla klientów Plusha. Oferta jest ważna do 30 września tego roku i obowiązuje w taryfach Nowy Plush, Plush na kartę i Plush bez limitu.

Ponad 200 GB Internetu za 20 zł

Promocja obejmuje 3 comiesięczne pakiety po 67 GB każdy, czyli łącznie 201 GB. Zasada działania jest prosta. Wakacyjny pakiet możemy aktywować za pomocą aplikacji mobilnej Plus Online lub kodem *136*11*9210. Można też zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numerem 601102601. Płacimy 20 zł i w ciągu 72 godzin otrzymujemy pierwszą paczkę gigabajtów, ważną przez 30 dni, do wykorzystania tylko w Polsce. Kolejne gigabajty otrzymamy automatycznie co 30 dni.

Plush gigsy na wakacje

Opłata 20 zł jest jednorazowa i obejmuje wszystkie trzy pakiety. Po wykorzystaniu promocyjnego pakietu danych, prędkość transmisji zostanie obniżona do 32 kb/s, o czym użytkownik zostanie poinformowany za pomocą wiadomości SMS.

Więcej szczegółów promocji można znaleźć w regulaminie.

Aktualizacja:

Uzupełniliśmy wiadomość o regulamin promocji.

Zobacz: Czerwcowe promocje w ofertach na kartę Plusa i Plusha
Zobacz:  Plus objął zasięgiem 5G kolejny milion mieszkańców Polski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plush

Źródło tekstu: Plush