DAJ CYNK

Plus daje bon turystyczny o wartości 100 euro za zawarcie dwóch umów abonamentowych

27.05.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6489

Ważne 0

0

Za zawarcie dwóch umów abonamentowych za pośrednictwem strony Plus.pl operator w ramach nowej promocji przyznaje bon turystyczny o wartości 100 euro, uprawniający do zniżki na usługi w serwisie internetowym Connex.

Nowa promocja Plusa dotyczy klientów, którzy zawrą dwie umowy abonamentowe w ofertach sieci (Plus Abonament i Plus Internet) w ciągu 72 godzin za pośrednictwem strony Plus.pl. Mogą oni liczyć na bon rabatowy o wartości 100 euro, który uprawnia do zniżki na usługi turystyczne w serwisie Connex. Dotyczy on Pakietu pobytowego, na który składają się dwa noclegi dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem (bon pomniejsza koszt pobytu w wybranym hotelu).

Zobacz: Najpierw Netia, a teraz Plus. Internet Stacjonarny u operatora przyspiesza do 1 Gb/s

Klient otrzymuje również na miejscu drobne kieszonkowe na wydatki. Możliwe jest rozszerzenie rezerwacji o pobyt dziecka za dopłatą. Promocja obowiązuje do końca 2019 roku lub wyczerpania puli bonów. Realizacja bonu wymaga dokonania rezerwacji w ramach oferty hotelowej i pakietów pobytowych w hotelach partnerskich Connex Marketing GmbH (www.connexgroup.net/bonturystyczny/plus).

Zobacz: Busuu w Plusie: języków obcych można się uczyć zawsze i wszędzie, także offline

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Komentarze
Zaloguj się