DAJ CYNK

Plus: 50% więcej na Mikołajki. Jeszcze jest okazja!

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6825

Mikołajkowej promocji nie mogło też zabraknąć w Plusie. Operator daje  50% więcej za doładowania. Warto się pospieszyć, bo promocja obowiązuje tylko dziś do końca dnia.

Zobacz: T-Mobile daje 5 GB za korzystanie z aplikacji Moja Heyah
Zobacz: Orange na kartę: Mikołajki dzień wcześniej. Nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz pakiet 0,5 GB internetu

Promocja obowiązuje tylko dziś, 6 grudnia 2019 r. do godziny 23:59. Skierowana jest do użytkowników oferty Na Kartę, Simplus, Sami Swoi i 36i6. W czasie trwania promocji abonenci do każdego zasilenia konta kwotą o wartości od 25 zł do 99 zł otrzymają bonus w postaci 50% wartości dokonanego doładowania. Bonus zostanie automatycznie aktywowany na koncie użytkownika, ale należy pamiętać, że  nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: [Aktualizacja] Nielimitowany Internet za darmo dla wszystkich w T-Mobile
Zobacz: Play: 50% więcej za doładowanie Google Pay

Doładowań można dokonać na stronach internetowych - na www.plus.pl/doladujonline, ale też na zewnętrznych witrynach oferujących doładowania. Akceptowane są też doładowania z systemów on-line banków, a także za pośrednictwem aplikacji mPay i doładowania.pl.

Bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego abonenta zgodnie z taryfą, z której korzysta.

Zobacz: Regulamin Promocji „50% więcej na Mikołajki"

Cynk dał: Archi334

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Tagi: plus
Przewiń w dół do następnego wpisu