DAJ CYNK

Play rozdaje hulajnogi Xiaomi - do zgarnięcia aż 100 sztuk

18.04.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10414

Ważne 0

0

W ramach promocji Junior BOX, o której pisaliśmy już wcześniej, fioletowy operator przygotował konkurs, w którym można wygrać elektryczną hulajnogę Xiaomi. Lepiej się pośpieszyć, bo liczba pojazdów jest ograniczona.

Konkurs, w którym można wygrać jedną ze 100 hulajnóg elektrycznych Xiaomi przygotowano z myślą o osobach pełnoletnich, które zakupią ofertę Play MIX lub JUNIOR BOX w taryfach M lub L (zarówno klienci kupujący nową ofertę, jak i klienci utrzymujący obecną ofertę) lub przeniosą swój numer do MIX S lub JUNIOR BOX S.

Zobacz: Junior BOX - kolejna edycja promocji dla najmłodszych użytkowników sieci Play

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.play.pl/konkurs. Trzeba tam odpowiedzieć na pytanie "Dokąd pojedziesz swoją nową hulajnogą?" Na elektryczną hulajnogę mogą liczyć autorzy najciekawszych odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zobacz: Fioletowy operator udostępnił nową wersję aplikacji Play24

Do opisanej wcześniej promocji Junior BOX Play wybrał kilka popularnych, budżetowych modeli marek Huawei i Nokia, dodając do zestawów wybrany z myślą o najmłodszych klientach gadżet multimedialny. Promocja opiera się na taryfie Elastyczna Formuła MIX, która pozwala klientom na dopasowanie miesięcznego doładowania do własnych potrzeb.

Źródło zdjęć: Play, Xiaomi

Źródło tekstu: informacja prasowa

Komentarze
Zaloguj się