DAJ CYNK

Virgin Mobile: 20 GB i bez limitu za 20 zł. Play z nową akcją

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play ruszył z nową kampanią promującą zalety Virgin Mobile. Jej zapowiedzią były darmowe startery rozdawane w trzech miastach Polski.

Po ostatnich zmianach w ofercie Virgin Mobile o tej należącej do Play marce telefonii zrobiło się ciszej, więc operator ruszył z nową kampanią, która ma nas zachęcać do wyboru Dziewicy.  

Jej zapowiedzią były akcje stacjonarne w trzech miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku, gdzie ustawione zostały specjalne instalacje złożone ze starterów Virgin Mobile układających się w napis „Tak proste, że weź!”. 

Do starterboardu można było podejść i po prostu wziąć sobie kartę SIM Virgin Mobile wraz z bezpłatnym doładowaniem 10 zł i promocją „Miesiąc za darmo”. Można też było porozmawiać z obecnym na miejscu zespołem, otrzymać przydatne gadżety i przetestować aktualne promocje.

Teraz Play kontynuuje akcję w nowych spotach na YouTube. Operator zachęca do wyboru najprostszego planu Virgin Mobile S, który może się spodobać oszczędnym użytkownikom, ale też sporo oferuje

Jak wyjaśnia Play, rozpoczynająca się kampania ma podkreślać zalety Virgin Mobile – czyli proste i czytelne oferty bez kruczków oraz pełną transparentność w informowaniu o wszystkich opłatach i warunkach przed zakupem oferty przez klienta.

Promowana oferta abonamentowa Virgin Mobile S zawiera w sobie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 20 GB danych za jedyne 20 zł miesięcznie (po rabatach) z jednorazową opłatą aktywacyjną 30 zł. Do tego użytkownik zyskuje paczkę 3,84 GB w roamingu UE.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Ofertę można kupić bez wychodzenia z domu na www.virginmobile.pl – zarówno z nowym numerem, jak i przenosząc numer od innego operatora.

Play zapowiada, że to dopiero początek kampanii pod hasłem „Tak proste, że weź!” – można więc się spodziewać kolejnych działań operatora, w tym być może także ciekawych promocji.

Zobacz: Play: VoLTE i Wi-Fi Calling dla wszystkich w Virgin Mobile. Wielka paczka 5G
Zobacz: Play zamyka promocję w Virgin Mobile. W zamian daje nową

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Play

Źródło tekstu: Play