DAJ CYNK

Play rozdaje internet za siedzenie w domu

Anna Rymsza

Taryfy, promocje, usługi

Darmowy internet w Play

Play uruchomił kolejną promocję w ramach #zostańwdomu. Za siedzenie w domu klienci Play dostaną darmowy internet. Promocja ma zmotywować klientów Play do niewychodzenia.

Play zachęca do zachowania odpowiedzialnej postawy. W aplikacji Play24 6.15 pojawił się przycisk „Jestem w domu”. Służy on do potwierdzania, że zachowujemy dystans. Można go dotknąć raz na dobę, a przypomną o tym powiadomienia, wysyłane podczas trwania promocji. Play24 będzie też wysyłać inne przypomnienia, zachęcające do siedzenia w czterech ścianach dla dobra ogółu.

To tylko promocja. Play nikogo nie kontroluje

Każdorazowe potwierdzenie obecności w domu przez trzy dni z rzędu zostanie nagrodzone dodatkowym pakietem 1 GB internetu. W ciągu miesiąca można więc uzbierać 10 GB za nic. W Play24 wprowadzony zostanie też element budowania świadomości społecznej i będzie można zobaczyć liczbę osób, które zostają w domu.

#zostańwdomu z Play

Promocja Play nie ma na celu kontrolowania klientów. Play24 nie będzie sprawdzać położenia smartfonów podczas zgłaszania „Jestem w domu”. Chodzi jedynie o motywację do utrzymania dystansu społecznego.

Zobacz: #Zostańwdomu z siecią Play. Fioletowi dają bezpłatny pakiet 10 GB
Zobacz: Play: odbierz darmowe 200 GB na naukę zdalną… lub rozrywkę

Promocja rusza 28 kwietnia (wtorek) i będzie trwała przez 30 dni. Oferta będzie dostępna w abonamentach Play, MIX oraz Play na kartę. Udział w tej akcji nie wyklucza korzystania z innych ofert promocyjnych Play.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu