DAJ CYNK

Pakiet bezpieczeństwa od Orange - zabezpieczenie sprzętu i osób

Dodane przez: HTur

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2965

Osoby posiadające w Orange abonament na usługi mobilne, mogą od dziś mogą skorzystać z usługi Pakiet Bezpieczeństwa. Do wyboru kilka opcji zabezpieczenia zarówno rodziny, jak i samego sprzętu.

Pakiet bezpieczeństwa od Orange składa się z czterech usług:

  • Orange Smart Care Premium - to ubezpieczenie chroni przed skutkami uszkodzenia telefonu, jak pęknięcie wyświetlacza czy obudowy,  zalanie smartfona wodą, uszkodzenie któregoś z przycisków. Osoby objęte tym ubezpieczeniem mogą naprawić wszystkie uszkodzenia, zachowując przy tym gwarancję producenta. A jeśli naprawa okaże się niemożliwa, klient może wymienić telefon na nowy. każde uszkodzenie mechaniczne
  • Zabezpiecz PESEL - objęty tym ubezpieczeniem klient może lepiej chronić się przed oszustami i utratą pieniędzy. Gdy ktoś próbuje użyć numeru PESEL, należącego do klienta, jest on i tym niezwłocznie informowany.  Działa to zawsze, gdy wpłynie zapytanie o PESEL do Krajowego Rejestru Długów BIG S.A. Alerty działają całodobowo, 7 dni w tygodniu. Pozwala to sprawdzić, czy dane nie zostały wykorzystane do zaciągnięcia zobowiązań finansowych przez oszustów.

Zobacz także: Awaria światłowodu w Orange? Winne mogą być… gryzonie

  • Chroń Dzieci w Sieci - jak wskazuj na to nazwa, to zabezpieczenie pozwala na kompleksową ochronę dzieci online podczas korzystania ze smartfonów i tabletów. Wśród dostępnych funkcji mamy blokadę nieodpowiednich treści, a także wyznaczenie czasu na korzystanie z urządzenia oraz wyznaczenie bezpiecznych aplikacji. W ramach usługi rodzic może objąć ochroną do 4 urządzeń.
  • Znajdźmy się – ta usługa pozwala na lokalizację dwóch telefonów bliskich osób. Nie tylko zlokalizuje telefony tych osób, lecz dostaje się powiadomienia, gdy osoby posiadające wskazane zmienią miejsce lub znajdą się w sytuacji zagrożenia. Usługa obejmuje nie tylko telefony w sieci Orange, ale i innych operatorów, a także smartfony bez dostępu do Internetu czy GPS. Praktyczna opcją jest wyznaczenie strefy, po opuszczeniu której zostanie przesłane powiadomienie.

A ile za to wszystko? Opłata miesięczna za korzystanie z Pakietu Bezpieczeństwa wynosi 25 zł z VAT. Jeśli nie chce się korzystać ze wszystkich, a tylko wybranych - również można nabyć je indywidualnie, jednak warto mieć na uwadze, że komplet w pakiecie to znacznie niższa cena, niż każda z usług osobno.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu