DAJ CYNK

Orange rozdaje prezenty. Zajrzyj do aplikacji, odbierz swój

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Dziś środa, więc abonenci Orange mogą już zajrzeć do aplikacji „Mój Orange” i odebrać swój prezent. Jak prawie zawsze, jest jeden większy bonus oraz nagroda alternatywna.

W tym tygodniu nie ma niespodzianek takich, jak tydzień temu, gdy operator rozdawał kody na przejazdy Free Now. Od dziś można odebrać dostęp do usługi Music Pass na dwa miesiące za darmo, czyli prezent, który pojawiał się już w środowych akcjach Orange.

Osoby, które korzystają z Music Passa, a także klienci, którzy ze względu na posiadaną taryfę nie załapali się na ten bonus, mogą odebrać w aplikacji 5 GB internetu ważne do końca cyklu rozliczeniowego.

Nowe prezenty Orange można aktywować od dziś do przyszłego wtorku, 23 maja, w zakładce „Dla Ciebie”. Przez 60 dni od dnia aktywacji usługa będzie bezpłatna. Standardowa cena Music Passa wynosi 5 zł na miesiąc, jeżeli po darmowym czasie nie chcemy z niego korzystać, warto się upewnić, że jest wyłączony. 

Music Pass to nielimitowany transfer danych w streamingowych serwisach muzycznych. Obejmuje Tidal, Spotify, Amazon Music, Deezer, Polskie Radio, Apple Music i Open FM. Muzyki można słuchać przez przeglądarkę internetową lub przez aplikację danego serwisu, bez obaw, że zmniejszy się posiadana na koncie paczka danych.

Usługę Music Pass mogą aktywować klienci indywidualni w ofercie na abonament, korzystający z Planu 40, 50, 60, 80, a także z dowolnego Planu Mobilnego. Dostępna jest tylko na terenie Polski. 

Środowa promocja nie jest przeznaczona dla klientów ofert na kartę.

Zobacz: Orange: 3 miesiące za darmo w nju mobile
Zobacz: Orange świętuje urodziny Flexa i rozdaje darmowe gigabajty 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl