DAJ CYNK

Orange świętuje urodziny Flexa i rozdaje darmowe gigabajty

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange świętuje urodziny Flexa i rozdaje darmowe gigabajty

Orange Flex ma już 4 lata. Z tej okazji pomarańczowy operator przygotował quiz, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat Flexa oraz zgarnąć darmowe gigabajty.

Historia Orange Flex zaczęła się 10 maja 2019 roku. Tego dnia pomarańczowy operator uruchomił nową ofertę w aplikacji, która od tego czasu zdobyła niemal 300 tysięcy użytkowników. Wiele z tych osób wybrało karty eSIM. Więcej interesujących statystyk dotyczących Flexa znajdziecie na poniższej infografice oraz w naszej wczorajszej wiadomości.

Zobacz: Orange Flex ma 4 lata. W rok przybyło 100 tys. użytkowników

Orange Flex 4 lata statystyki

Darmowe gigabajty na 4. urodziny Orange Flex

Z okazji 4. urodzin Flexa Orange przygotował specjalny quiz. Wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących Orange Flex, by zgarnąć nawet 12 GB Internetu.

 

Raz, raz! Bo chcemy już dmuchać w świeczki i kroić gigabajtowy tort – czekamy tylko na Ciebie! Odpowiedz na 5 pytań, by odkryć tajne hasło, i nałóż sobie słodką porcję internetu (taka nie tuczy).

– dopinguje Orange

Aby otrzymać darmowe gigabajty, wejdź na stronę flex.orange.pl, kliknij w belkę prowadzącą do quizu i odpowiedz na 5 pytań. Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi będą prawidłowe, otrzymasz 12 GB za darmo. Aby z nich skorzystać, aktywuj otrzymany kod w aplikacji Orange Flex do 13 maja 2023 roku. Jeśli nie poradzisz sobie z 1 lub 2 pytaniami, również dostaniesz darmowe gigabajty, ale mniej:

  • 8 GB za poprawne 4 odpowiedzi,
  • 4 GB za poprawne 3 odpowiedzi.

Orange Flex urodziny quiz

Zobacz: Orange rozdaje złotówki. Na to czekali karciarze
Zobacz: Play daje za darmo grę i wirtualną walutę. Zyskasz ponad 200 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mieszko Zagańczyk / Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange