DAJ CYNK

Orange: przedsprzedaż Huawei P10 z zestawem prezentów

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6772

W Orange ruszyła przedsprzedaż najnowszego produktu firmy Huawei - smartfona Huawei P10, który w tej chwili oferowany jest z zestawem akcesoriów.W Orange ruszyła przedsprzedaż najnowszego produktu firmy Huawei - smartfona Huawei P10, który w tej chwili oferowany jest z zestawem akcesoriów.

Huawei P10 dostępny jest w kolorze czarnym i białym, a w dodatkowym zestawie na chętnych czekają Powerbank AP08Q 10 000 mAh, samochodowa ładowarka SuperCharger oraz selfie stick z funkcją statywu.

Wybierając abonament w cenie 179,99 zł (w tej kwocie zawarta jest rata za telefon w wysokości 50 zł), na start za telefon zapłacić trzeba 369 zł. W abonamencie zaś wliczone są nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, 20 GB Internetu oraz 400 minut i 100 MB na połączenia roamingowe w UE.
W przedsprzedaży można też skorzystać wybierając przedłużenie umowy lub przenosząc numer. W tym ostatnim przypadku przez pierwszych 6 miesięcy cena abonamentu obniżona jest do 0 zł, a zapłacić trzeba będzie tylko ratę za telefon w kwocie 50 zł.Zamówiony zestaw urządzeń wysyłany będzie od 21 marca.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu