DAJ CYNK

Orange Polska - połączenia z Białorusią będą nadal tańsze

Dodane przez: HTur

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1636

Dwa tygodnie temu Orange obniżyło ceny połączeń na Białoruś z powodów sytuacji w tym kraju. Dzisiaj poinformowano, że przedłużenie obniżki zostanie przedłużone.

Orange Polska nie było samo w swoim działaniu - ceny połączeń obniżyło także nju mobile, a potem, dołączyli kolejni operatorzy. Jak podaje Orange: "idea takiej pomocy sprawdziła się, ponieważ Białorusini rozmawiają ze swoimi bliskimi w kraju ok. 3,7 tys. minut dziennie, co oznacza, że ruch zwiększył się niemal dwukrotnie, porównując sierpień do lipca." Dlatego zdecydowano się na utrzymanie promocyjnych stawek przez następne dwa tygodnie, czyli do 16 września. Dotyczy to wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange Polska i nju mobile na białoruskie numery stacjonarne oraz komórkowe.

Z przedłużone promocji Orange mogą korzystać wszyscy klienci ofert indywidualnych i biznesowych. Co więcej - do 16 września pojawiają się w ofercie Orange Flex dwa promocyjne pakiety na połączenia z białoruskimi numerami: 10 minut za 5 zł (dostępny z kodem BIALORUS10) i 100 minut za 15 zł (dostępny z kodem BIALORUS100). Oba pakiety będą ważne przez 14 dni od aktywowania i można je znaleźć w aplikacji Orange Flex w zakładce „Kody Promocyjne”.

Cena w ofercie promocyjnej to 1 zł za minutę połączenia. W zależności od wybranej oferty jest to 40-50% mniej w porównaniu do standardowej ceny.

Zobacz: Orange: bez limitu i 5 GB na rozpoczęcie roku szkolnego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu