DAJ CYNK

Orange: Nowa oferta Internetu mobilnego

15.08.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32268

Ważne 18

4

Obok nowych planów głosowych, 25 sierpnia sieć Orange istotnie zmodyfikuje swoją ofertę internetu mobilnego. Ma być prościej.



Obok nowych planów głosowych, 25 sierpnia sieć Orange istotnie zmodyfikuje swoją ofertę internetu mobilnego. Ma być prościej.

Zobacz: Nowa oferta abonamentowa sieci Orange

14 dotychczasowych planów taryfowych zastąpią zaledwie trzy warianty abonamentów:

  • Podstawowy - za 9,99 zł - z 10 GB transferu,
  • Optymalny - za 39,99 zł - z 50 GB transferu,
  • Domowy 4G - za 69,99 zł - z 250 GB transferu w strefie domowej, z czego 100 GB można wykorzystać też poza strefą.
Wszystkie powyższe ceny uwzględniają 5 zł rabat za e-fakturę i terminową płatność oraz 5 zł rabat za zgody marketingowe.

W planach Podstawowym i Optymalnym, po wykorzystaniu pakietu danych, uruchamiany jest za 10 zł Bezpieczny Internet dodający 10 GB transferu za 10 zł. Gdy i ten zostanie wykorzystany, transfer jest nielimitowany, ale z prędkością do 1 Mb/s. Po wykorzystaniu 250 GB w planie Domowym 4G, od razu włącza się lejek do 1 Mb/s.

Za 10 zł miesięcznie Orange przewidział możliwość "powiększenia dziury w lejku" - zamiast ograniczenia do 1 Mb/s, klienci cieszyć mogą się po wyczerpaniu limitu przepustowością 5 Mb/s. Za 4,99 zł miesięcznie w dwóch tańszych planach można włączyć Szczęśliwe godziny, natomiast zmiana strefy domowej w najwyższym z planów to wydatek 10 zł.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach ofert internetowych Orange, pakiet danych z Internetu mobilnego może być wykorzystywany przez wszystkie numery na koncie. W razie potrzeby, za 5 zł aktywować można dodatkową kartę SIM wyłącznie do Internetu mobilnego - maksymalnie przypisać można ich do konta 4, a miesięczny abonament za każdą z nich to 5 zł.

Dla ułatwienia radzenia sobie z pakietem danych, który przypada na wszystkie numery na koncie, Orange pomyślał o usłudze określania limitu dla każdego z numerów. Opłata wynosi 2 zł miesięcznie za każdy wskazany numer.

Zależnie od wybranych rabatów, różne są wielkości miesięcznych pakietów danych do wykorzystania w roamingu UE. Tutaj uwaga, w roamingu nie działa plan Domowy 4G, klasyfikowany przez Orange jako Internet stacjonarny.

Plan

Podstawowy

Optymalny

Domowy 4G

Cena z 2 rabatami

Cena

9,99 zł

39,99 zł

69,99 zł

Internet w UE

0,51 GB

2,02 GB

-

Cena z 1 rabatem

Cena

14,99 zł

44,99 zł

74,99 zł

Internet w UE

0,76 GB

2,27 GB

-

Cena bez rabatów

Cena

19,99 zł

49,99 zł

79,99 zł

Internet w UE

1.01 GB

2,52 GB

-


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
120. ~Marek
0

2017-08-30 08:31:47

OK, czas się obudzić, możecie usunąć moje 3 komentarze :) sorry za bałagan

Odpowiedz

119. ~Marek
0

2017-08-30 08:30:37

OK, nie doczytałem tego artykułu, od razu piszecie 1Mb, ale też takie coś:"Za 10 zł miesięcznie Orange przewidział możliwość "powiększenia dziury w lejku" - zamiast ograniczenia do 1 Mb/s, klienci cieszyć mogą się po wyczerpaniu limitu przepustowością 5 Mb/s"Mogą się cieszyć, czyli muszą sami włączyć czy jak? Pozdrawiam

Odpowiedz

118. ~Marek
0

2017-08-30 08:27:43

14. ~Hotelarz 2017-08-15 11:02:04 host: 205.201.55.12Czy ja dobrze liczę za 30 zł można mieć 20 GB i lejek 5 Mb/s? Jeśli tak to dobra oferta.Zmniejszyli limit z 5 do 1 Mb/s?? Piszą na stronie:"Po przekroczeniu Pakietu danych na konto (10 GB lub 50 GB) automatycznie uruchamia się zapasowy Pakiet danych na konto 10 GB, powodując wzrost abonamentu o 10 zł. Po wykorzystaniu zapasowego Pakietu danych prędkość zostanie ograniczona i wyniesie nie więcej niż 1 Mb/s. "

Odpowiedz

117. ~@115
0

2017-08-22 19:53:53

T-mobile z samym LTE bez limitu jest za 59,9 zł ! DZIAŁA WSZĘDZIE BEZ LIMITU, a jak w Orange z ich dziwnymi strefami domowymi/biurowymi !

Odpowiedz

116. ~Piotrekrtyuio
-1

2017-08-19 12:25:48

A o co chodzi z tą tabelką i tymi cenami z rabatami? chodzi o łączenie usług i dopiero wtedy ten podstawowy będzie za 9.99 zł?

Odpowiedz

115. ~Ja
-1

2017-08-17 21:24:41

Przecież ta oferta to nic nowego. T ma lepszą od zawsze. 29,99 za 30 GB 39,99 za 50 GB i droższe o 10zł za 79,99 ale bez limitu i lejka. W każdym abonamencie Router za 9 zł. bez dodatkowych opłat miesięcznych. Gdzie ta rewolucja ??

Odpowiedz

2017-08-17 11:18:51

Technicy Orange pokazali Play, jak trzeba ustawiać nadajniki.

Odpowiedz

113. ~kot
-1

2017-08-16 21:04:15

cyfry nie kłamią play the best:

Odpowiedz

112. ~zzz
0

2017-08-16 20:27:26

kto jeszcze nie zdecydowal sie a wacha sie na Love 4G adsl/vdsl/ftth oraz 4U ftth to niech szybko podejmuje decyzje bo jak nie teraz to pozniej bedzie stratny. orange na wszystkim i na wszystkich teraz bedzie kase odbijal za swoje inwestycje.niech jeszzcze wiecej utrzymuja darmozjadow ktorzy nic nie wiedza i nie potrafia oprocz pobierania kasy.prowizje w dol abonamenty w gore oto haslo tegorocznego sezonu komercyjnego a nie jakies "back to school"! sic!

Odpowiedz

111. ~pabloki
0

2017-08-16 14:01:15

109 u mnie play LTE przyspiesza z dnia na dzień . . zalezy jaki masz modem . w LTE masz te 3.5 Mbps? chyba nie.

Odpowiedz

110. ~pabloki
0

2017-08-16 13:51:07

100 wg regulaminu dla wyższych planów internetowych orange jest napisany lejek do 10Mbps bez opat . po zmianach będzie za opłatą połowę mniejszy.

Odpowiedz

109. ~ygh
0

2017-08-16 13:46:30

@107 to jesteś unikatem, bo u mnie ledwo 3,5 Mb/s wyciąga

Odpowiedz

108. ~Paweł
0

2017-08-16 13:41:47

W NJU z rachunkiem obecnie po 12 miesiącach mam 100GB + 1,46GB w UE. Prędkości pobierania nie mniej niż 80 a wysyłania nie mniej niż 30 Mbps.

Odpowiedz

107. ~
0

2017-08-16 13:32:26

@106 Na Play mam stabilne ok. 30Mbps a na Orange (oba nadajniki w tej samej lokalizacji!) faluje od 5 do 18Mbps (średnio ok 8Mbps!). Kiedyś Orange leciało u mnie 60-105Mbps, ale to było DAWNO. Teraz LTE w Orange to nędza z bidą. To już wolałbym Plusu, którego każdemu odradzam.

Odpowiedz

106. ~Damian
0

2017-08-16 12:26:59

Play masz to samo? To pochwal się jeszcze z jaką prędkością działa ci ten internet Ja w Orange mam na smartfonie 60Mb/s A ty masz z 15Mb/s ?

Odpowiedz