DAJ CYNK

Orange: gruba paczka GB za gole i zwycięstwo

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Polska reprezentacja w piłce nożnej odniosła upragnione i oczekiwane zwycięstwo na MŚ  Katar 2022, więc zgodnie z zasadami akcji „gigabajty za gole” Orange rozdaje pakiety darmowego internetu. Jest co odebrać.

Dziś reprezentacja Polski w piłce nożnej zwyciężyła w meczu z Arabią Saudyjską, wbijając przeciwnikom dwa gole i nie tracąc żadnego. Nieoczekiwanym bohaterem meczu okazał się polski bramkarz Wojciech Szczęsny, który miał swój wkład w pierwszą z bramek, wykazał się fantastycznymi interwencjami i obronił karnego z dobitką. Polska z trzema zdobytymi punktami, a w sumie, licząc z poprzednim meczem, czterema, znalazła się na czele grupowej tabeli i może myśleć o dalszej rozgrywce.

Takie dokonania musiały znaleźć swoje odbicie w gigabajtach sypanych przez Orange. Zgodnie z przedstawionymi wcześniej zasadami premiowane są gole i wygrana, co dziś daje łącznie 13 GB.

Zobacz: Orange wspiera kibiców podczas Mistrzostw Świata w Katarze

gigabajty za gole

Orange: odbierz 13 GB  internetu

Jak dobrać bonusowe gigabajty w Orange? Zasady są takie same jak w poprzednich akcjach

By skorzystać z bonusu, należy wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści DROMADER pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego klienta). 

Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe 13 GB, wpisując DROMADER w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do niedzieli 27 listopada, do godziny 16.30. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange ma nowe niespodzianki. Wszytkie zgarniesz w aplikacji
Zobacz: Orange z nową promocją. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: wł., Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu