DAJ CYNK

Orange - dziel się Internetem z potrzebującymi

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14389

Orange pomagajmy gigabajtami

Orange rusza z nietypową promocją. Klienci sieci mogą podzielić się swoimi niewykorzystanymi gigabajtami z pakietów danych z innymi i ufundować dostęp do sieci potrzebującym.

Za każde 2000 GB zebranych w ramach akcji Orange udostępni darmowy Internet na okres 24 miesięcy potrzebującej rodzinie. W zależności od miejsca zamieszkania oraz warunków technicznych będzie to Internet stacjonarny (w tym światłowodowy) lub mobilny.

Zobacz: Orange Światłowód ma już pół miliona klientów

Udział w akcji mogą wziąć udział niestety tylko klienci abonamentowi korzystający z ofert - Smart Plan LTE. Smart Plan LTE Główny. Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Orange Love oferta głosowa oraz Internet mobilny. Chodzi o przekazanie Internetu, który pozostaje na kontach klientów na koniec okresu rozliczeniowego, a niewykorzystany i tak przepada.

Zobacz: Black Friday 2019 - śledź najlepsze promocje

Aby przekazać Internet w ramach akcji należy wysłać SMS-a o treści ODDAJEGB na numer 80820 lub aktywować akcję Pomagajmy Gigabajtami po zalogowaniu do konta Mój Orange. SMS-a można wysłać w dowolnym momencie, a na koniec okresu rozliczeniowego niewykorzystany Internet zostanie automatycznie przekazany w ramach aukcji.

Zobacz: Pokemon GO na 45 smartfonach przymocowanych do roweru. Mów mu mistrzu!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu