DAJ CYNK

Orange daje 1 GB Internetu po meczu z Holandią

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20149

Orange Holandia

Polska reprezentacja w piłce nożnej mężczyzn poniosła niestety kolejną porażkę. Tym razem nasi kadrowicze przegrali z Holandią. Udało się jednak strzelić jedną bramkę, a to oznacza 1 GB Internetu dla klientów Orange

Klienci Orange doskonale wiedzą, że mecze piłkarskie mają to do siebie, że po ich zakończeniu pomarańczowy operator rozdaje bezpłatny Internet. Paczka danych jest tym większa, im więcej bramek strzelili Polacy. Tym razem niestety nie udało się pokonać Holendrów i nasi gracze przegrali 1:2. Orange oferuje w takiej sytuacji 1 GB Internetu. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści JOZWIAK pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 20 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać JOZWIAK w zakładce kody promocyjne.

Pakiet należy aktywować do 22:47. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.

Zobacz: Orange z Xiaomi pracują nad uruchomieniem VoLTE i WiFi Calling
Zobacz: Play Communications: Iliad kupuje akcje spółki i wprowadza swoich ludzi do Rady Dyrektorów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: orange

Przewiń w dół do następnego wpisu