DAJ CYNK

Orange chwali się zasięgiem w górach. W miesiąc klienci przesłali ponad 600 TB danych

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5205

Orange chwali się przepustowością sieci w górskich miejscowościach. Przed rozpoczęciem ferii operator rozbudował tam swoją sieć, co jak pokazują wartości transferów, było mądrym posunięciem.

W styczniu 2019 roku łączny transfer danych w sieci Orange w miejscowościach zimowych był o 50% większy niż w 2018 roku. Łącznie klienci pomarańczowej sieci podczas zimowego wypoczynku przesłali 630 TB danych.

Najbardziej zapracowana stacją bazową Orange był nadajnik umieszczony w centrum Karpacza, który przez ostatnie dwa miesiące przetransferował 45 TB danych. Druga w kolejce jest stacja na Gubałówce - 42 TB danych. Jako region najbardziej pracowite jest Zakopane, gdzie od początku grudnia przesłano już 290 TB danych.

Zobacz: Roczna ważność pakietu danych w Orange Free na kartę za dodatkową opłatą

Z ciekawostek transferowych warto wspomnieć o 1 TB danych, które przez Sylwestra i Nowy Rok przeszły przez stację na Gubałówce oraz fakt, że w dniach 19-20 stycznia, czyli w trakcie trwania Pucharu Świata w skokach narciarskich, transfer danych przy skoczni wzrósł o 80%.

Orange zaznacza też, że po wzroście transferu danych na poszczególnych nadajnikach można precyzyjnie powiedzieć, kiedy dokładnie rozpoczęły się ferie zimowe.

Zobacz: Orange poprawia zasięg w górach. Wyjazd na ferie nie musi oznaczać rezygnacji z usług komórkowych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu