DAJ CYNK

Orange: Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Żabce i Frashmarkecie

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Każdy, kto we wrześniu kupi starter i zarejestruje numer w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, otrzyma bonus 50 GB.Każdy, kto we wrześniu kupi starter i zarejestruje numer w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, otrzyma bonus 50 GB.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić dowolny starter Orange Yes lub Orange Free na kartę i zarejestrować numer z tego startera w sklepie sieci Żabka lub Freshmarket. Otrzymany bonus 50 GB należy wykorzystać w ciągu 14 dni od jego aktywacji. Po tym czasie niewykorzystane gigabajty tracą ważność i przepadają.

Promocja trwa od 1 do 30 września 2017 roku. Każdy zakup startera oraz rejestracja numeru w tym okresie uprawnia do otrzymania jednego bezpłatnego bonusu, który aktywujemy przy pomocy specjalnego kodu, otrzymanego od sprzedawcy, który musimy wysłać bezpłatnym SMS-em pod wskazany przez niego numer.

Bonus można odebrać wyłącznie w czasie trwania promocji. Jego aktywacja nastąpi w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu wysłania wiadomości SMS z kodem. Otrzymany pakiet 50 GB będzie wykorzystany w pierwszej kolejności i jest ważny tylko na terenie Polski. Stan i ważność bonusu można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (opłata zgodna z cennikiem) lub dzwoniąc pod numer *500.

Zobacz: Regulamin promocji "Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Orange w sklepach sieci Żabka i Freshmarket"

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł