DAJ CYNK

Nowe promocje internetowe w T-Mobile na kartę

06.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14711

Ważne 4

27

Od 5 marca klienci usług T-Mobile na kartę mogą skorzystać z nowych promocji, w ramach których mogą dostać dodatkowe gigabajty.



Od 5 marca klienci usług T-Mobile na kartę mogą skorzystać z nowych promocji, w ramach których mogą dostać dodatkowe gigabajty. Dane dostępne w ramach pakietów internetowych możemy wykorzystać w Polsce oraz w strefie roamingowej 1A (Unia Europejska).

20 GB na 5 dni

Płacąc 20 zł tytułem opłaty aktywacyjnej otrzymamy jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 20 GB, który będzie ważny przez okres 5 kolejnych dni kalendarzowych. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*154*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4384.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "20 GB na 5 dni" dla użytkowników T-Mobile na kartę

5 GB na Weekend

W ramach tej promocji za 10 zł otrzymamy ważny przez 3 dni, od godziny 0:00 w piątek do 23:59 w niedzielę, pakiet internetowy o wielkości 5 GB. Aktywacja promocji w trakcie trwania weekendu nie powoduje wydłużenia okresu ważności pakietu. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*153*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4383. Pakiet jest jednorazowy.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "5 GB na Weekend" dla użytkowników T-Mobile na kartę

2 GB na 30 dni

Ta promocja daje 2 GB Internetu za 13 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni i odnawia się automatycznie, chyba że go dezaktywujemy. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*152*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4382.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "2 GB na 30 dni" dla użytkowników T-Mobile na kartę

1 GB na 6 miesięcy

W tej promocji za 4,99 zł użytkownicy T-Mobile na kartę otrzymają jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 1 GB, który będzie ważny przez 183 dni od momentu aktywacji. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*151*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4381.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "1 GB na 6 miesięcy" dla użytkowników T-Mobile na kartę

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
96. ~pabloki
0

2018-03-14 20:16:29

95 nie, dostaniesz tylko tyle ile wychodzi ze wzoru. to nie będzi 2 GB tylko dużo mniej.

Odpowiedz

95. ~K
0

2018-03-14 20:05:29

Ten pakiet 2GB za 13 zl oznacza że bede mial taka ilosc do wykorzystania na terenie Niemiec bo nie pisze nigdzie nic??

Odpowiedz

94. jarekt
0

2018-03-10 01:07:22

@93 amigo, możesz ale tylko 1,29GB.

Odpowiedz

93. ~amigo
0

2018-03-09 23:33:46

Czyli biorąc pakiet 20GB na 5 dni mogę go wykorzystać na terenie Niemiec ?

Odpowiedz

92. ~pabloki
0

2018-03-08 15:54:25

te pakiety sa także w heyah. zabrakło tu informacji.

Odpowiedz

91. reboot
1

2018-03-08 10:08:38

Czyli określenie "oraz w Strefie roamingowej 1A, z zastrzeżeniem postanowień wiążącego Użytkownika Cennika roamingowego." jest zapisane bardzo sprytnie, bo oznacza np. że 20 GB za 20 zł przekłada się na wydatek 20 zł, któremu odpowiada 1,29 GB w UE. Czyli nie ma co sobie tym zawracać głowy.

Odpowiedz

90. toms
1

2018-03-08 07:07:37

Ogólnie słabo to wygląda, może 1 GB za 5 zł nadawać się do systemów telemetrycznych, chociaż Era nie jest zbyt chętna w zezwalaniu na takie używanie. Generalnie wolę i to zdecydowanie, opcję bezlimitu za 1 zł dziennie, w której jest darmowa roczna ważność konta ( sama aktywacja nic nie kosztuje, a jeśli nie korzystamy jakakolwiek opłata nie jest pobierana). Natomiast chciałem pochwalić BOK T- Mobile. Od jakiegoś czasu jest darmowy dla swoich klientów pod numerem 606 606 606 pod którym BŁYSKAWICZNIE konsultanci odbierają połączenia. I są dość kompetentni, zwłaszcza faceci ( raz trafiłem na mało rozgarniętą babkę ). LTE, czy blokadę ACR włączają bez problemu. Problemem są natomiast żenujące inne oferty, a zwłaszcza internetowe. Czy w opcji na kartę ten operator oferuje więcej niż 10 GB? Pomijam 25 GB za... 100 zł, czy 12 GB za 50 zł w Strong LTE, bo to oferty z kosmosu. T-Mobile, zejdźcie w końcu na ziemię !!

Odpowiedz

89. ~FLEJ
1

2018-03-07 21:42:51

Kolejny strzał w nogę... Bardzo dobrze!

Odpowiedz

88. ~biala
0

2018-03-07 18:17:14

Pakiet 2GB na 30dni przypomina jeden z pakietów Wszystko w jednym, który dawał miesiąc ważności konta, darmowe rozmowy w sieci i 1GB. Obecnie darmowe rozmowy w sieci działają w osobnej promocji więc wprowadzony pakiet oferuje tylko miesięczną ważność konta i większy pakiet internetu (2GB zamiast 1). Zaskakujące, że wg regulaminu można go włączyć nawet po utracie połączeń wychodzących, w co jednak pozwolę sobie wątpić, znając awaryjność systemu TM :)

Odpowiedz

87. LuiN
0

2018-03-07 17:32:43

@85, piotrezet - kolorystykę tylko. Nie mamy z T-Mobile materiałów graficznych do oferty, więc stawiamy na radosną twórczość. Oferta z 6 mies. na próbę też ma naszą okładkę.

Odpowiedz

86. ~TMobileSkasowałoRWK
1

2018-03-07 17:25:57

@85 piotrzet, już Ci tłumaczę.Wszystkie te pakiety nie są dla ludzi (normalny człowiek się na nie nie skusi - raz, że T-Mobile, dwa, że mega nieopłacalne).Jedynie ten 1GB na pół roku "prawie" nadaje się dla pieska - napisał o tym więcej Defcon1 w komentarzu #67."Prawie", bo dla pieska są znacznie tańsze i lepsze oferty choćby od Virgin, co napisałem i wykazałem w komentarzu #75.

Odpowiedz

85. piotrzet
-2

2018-03-07 17:15:43

Bardzo nie rozumiem co pies ma wspólnego z tą ofertą?

Odpowiedz

84. ~Der AntyDeutsch
2

2018-03-07 16:13:24

A kto w ogole korzysta jeszcze z tej niemieckiej sieci? Chyba postpeowskie administracje i Bufetowa:)))

Odpowiedz

83. ~TMobileSkasowałoRWK
2

2018-03-07 15:27:47

Dodatkowo ten pakiet 1GB:- nie ma lejka;- nie można sprawdzić ile go zostało;- nie można kupić/dokupić innego pakietu GB - jeśli to zrobisz "1GB na pół roku" zostanie wyłączone;- możesz go kupić tylko 1 raz na rok;- nie możesz go kupić gdy masz kupiony już inny pakiet.Czyli takie T-Mobile w prawie "najlepszej" (najgorszej) postaci. Prawie, bo brakuje zaproszeń dla tej oferty :)

Odpowiedz