DAJ CYNK

Nowe promocje internetowe w T-Mobile na kartę

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22560

Od 5 marca klienci usług T-Mobile na kartę mogą skorzystać z nowych promocji, w ramach których mogą dostać dodatkowe gigabajty.Od 5 marca klienci usług T-Mobile na kartę mogą skorzystać z nowych promocji, w ramach których mogą dostać dodatkowe gigabajty. Dane dostępne w ramach pakietów internetowych możemy wykorzystać w Polsce oraz w strefie roamingowej 1A (Unia Europejska).

20 GB na 5 dni

Płacąc 20 zł tytułem opłaty aktywacyjnej otrzymamy jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 20 GB, który będzie ważny przez okres 5 kolejnych dni kalendarzowych. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*154*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4384.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "20 GB na 5 dni" dla użytkowników T-Mobile na kartę

5 GB na Weekend

W ramach tej promocji za 10 zł otrzymamy ważny przez 3 dni, od godziny 0:00 w piątek do 23:59 w niedzielę, pakiet internetowy o wielkości 5 GB. Aktywacja promocji w trakcie trwania weekendu nie powoduje wydłużenia okresu ważności pakietu. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*153*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4383. Pakiet jest jednorazowy.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "5 GB na Weekend" dla użytkowników T-Mobile na kartę

2 GB na 30 dni

Ta promocja daje 2 GB Internetu za 13 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni i odnawia się automatycznie, chyba że go dezaktywujemy. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*152*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4382.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "2 GB na 30 dni" dla użytkowników T-Mobile na kartę

1 GB na 6 miesięcy

W tej promocji za 4,99 zł użytkownicy T-Mobile na kartę otrzymają jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 1 GB, który będzie ważny przez 183 dni od momentu aktywacji. Promocja dotyczy taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Hot, Era Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot, BC Starter, Internet na kartę blueconnect.

Ofertę aktywujemy kodem *150*151*2# lub wysyłając SMS-a o treści WLACZ pod numer 4381.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "1 GB na 6 miesięcy" dla użytkowników T-Mobile na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu