DAJ CYNK

Nowa oferta w Plusie: domowy Internet LTE lub dodatkowe gigabajty na smartfonie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9471

Od 18 kwietnia bieżącego roku klienci Plusa będą mogli dobrać do abonamentu głosowego usługę internetową za 25 zł miesięcznie i samodzielnie podjąć decyzję, czy ma to nastąpić w formie Internetu domowego LTE, czy jako dodatkowe gigabajty na smartfonie. 

Jak podaje Plus, nowa promocja jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni już za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach:

  •  dodatkowe 60 GB na smartfonie, czyli wszystko na jednej karcie SIM,
  • 60 GB i LTE bez końca na drugiej karcie SIM do wykorzystania na innych urządzeniach.

W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma całkowicie nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę GB na dotychczasowym kontrakcie. W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzymamy na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w Unii Europejskiej oraz 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego pakiet internetowy o wielkości 72 GB, który może wykorzystać samodzielnie, jak również zrobić hotspot ze swojego telefonu i dzielić się nim z innymi.

Wybierając drugą możliwość otrzymamy Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby Internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Więcej informacji można znaleźć w ulotce.

Plus dla firm

18 kwietnia podobne warianty będą dostępne także w ofercie Plusa dla firm. Klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają pakiet internetowy 70 GB na smartfon lub Internet do biura na dodatkowej karcie SIM. Zawiera on usługę LTE bez końca.

Zobacz: RFBenchmark: w marcu najszybsze LTE w T-Mobile, a 3G w Plusie
Zobacz: Wyrażaj się młody człowieku - Plush rozdaje personalizowane etui na telefon
Zobacz: Raport przenośności numerów w 1Q2019. Orange i Play na minusie, mocny Plus, Premium Mobile w innej lidze

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu