DAJ CYNK

Netflix pobierze sam to, co zamierzasz obejrzeć

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4200

Netflix wprowadził kolejne udogodnienie dla subskrybentów - funkcję Inteligentne Pobieranie.Netflix wprowadził kolejne udogodnienie dla subskrybentów - funkcję Inteligentne Pobieranie.

Możliwość pobierania filmów i seriali trafiła do Netfliksa w 2016 roku. Jego główny konkurent - HBO - nadal tego nie potrafi. Nie czekając aż reszta rynku nadrobi zaległości, serwis VoD wprowadza kolejną nowość - Inteligentne Pobieranie.

VoD niejeden ma ekran

Z szacunków Netfliksa wynika, że ponad 60% z nas korzysta z aplikacji mobilnej usługi przynajmniej raz w miesiącu i nie lubimy ograniczać się do jednego ekranu, gdy chodzi o konsumpcję treści wideo. W związku z tym, nasze urządzenia mobilne powinny być zawsze gotowe do nieprzerwanego, komfortowego oglądania treści.

Aby zapewnić ten komfort, gdy przebywamy w zasięgu sieci Wi-Fi nasz telefon czy tablet automatycznie pobierze kolejne odcinki oglądanego właśnie serialu i pozbędzie się tych plików, które już obejrzeliśmy.

Oczywiście w dalszym ciągu istnieje możliwość ręcznego wskazania interesujących nas treści, a automat możemy z łatwością wyłączyć. Dla osób, które często podróżują, nowość Netfliksa może jednak okazać się o jedną mniej z trosk na głowie. Ruszamy z iPadem w podróż, a nowe odcinki seriali już czekają w pamięci urządzenia.

Zobacz: HBO idzie na wojnę... o uwagę widzów
Zobacz: Droższe dzielenie konta w nowym Netfliksie?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netflix, wł

Tagi: netflix
Przewiń w dół do następnego wpisu