DAJ CYNK

Netflix podnosi ceny abonamentu w Polsce? Podobno to tylko testy, ale jak masz pecha - zapłacisz więcej

01.03.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12521

Ważne 0

1

Korzystasz z darmowego okresu próbnego Netflixa i jesteś oczarowany takimi tytułami jak Nie otwieraj oczu, 1983 lub Edukacja seksualna? Chcesz je oglądać dalej i decydujesz się na wykupienie abonamentu? Cóż... być może zapłacisz więcej niż dotychczasowi klienci.

Osoby, którym skończył się darmowy okres próbny Netflixa mogą być zaskoczone cenami abonamentów. W niektórych przypadkach jest on wyższy niż w przypadku obecnych klientów serwisu. Nowe ceny abonamentów to:

  • pakiet podstawowy - 34 zł zamiast 32 zł,
  • pakiet standard - 49 zł zamiast 43 zł,
  • pakiet premium - 65 zł zamiast 52 zł.

To sytuacja, której mogliśmy się spodziewać. W końcu Netflix podniósł ostatnio ceny abonamentów w Stanach Zjednoczonych. Mimo wszystko polski oddział serwisu zapewniał jednak, że w żaden sposób nie wpłynie to na ceny w naszym kraju.

Zobacz: [Aktualizacja] Netflix podnosi ceny w USA. Polski to jeszcze nie dotyczy, ale może w niedalekiej przyszłości

Wchodząc na nasze prywatne konta widzimy dotychczasowe ceny. Z czego to wynika? W tej sprawie zwróciliśmy się z pytaniem do źródła. Polskie Biuro Prasowe Netflixa twierdzi, że do czynienia mamy jedynie z testami. Netflix cały czas testuje nowe opcje w różnych krajach, ale to nie oznacza, że ostatecznie wejdą do oferty.

Zobacz: Seriale Marvela znikają z Netflixa. Koniec Punishera, Luke'a Cage'a i Iron Fist

Póki co możemy więc spać spokojnie, ale nigdy nie wiadomo co czeka nas po zakończeniu aktualnego okresu rozliczeniowego. Być może zostaniemy zaskoczeni wyższą ceną abonamentu. Podsumowując obecną sytuację - jak masz pecha, za Netflixa zapłacisz więcej.

 

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się