DAJ CYNK

Huawei: nowe aplikacje w promocji „Pobieraj i wygrywaj”, rusza akcja „40 pytań do Roberta”

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7434

Huawei: nowe aplikacje w promocji „Pobieraj i wygrywaj”, rusza akcja „40 pytań do Roberta”

Huawei ogłosił dzisiaj kolejną odsłonę swojej akcji „Pobieraj i wygrywaj”, w której można otrzymać punkty do wymiany na zakupy. Jednocześnie producent wystartował z nową akcją „40 pytań do Roberta” z okazji premiery flagowych smartfonów P40 i P40 Pro.

Nowa odsłona akcji „Pobieraj i wygrywaj”. 

Użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei za pobranie co najmniej dwóch z nowej puli 20 aplikacji obecnych w sklepie firmy. Codziennie aż 5000 osób może wygrać Punkty Huawei, które można wykorzystać na zakupy różnych usług mobilnych Huawei. Akcja potrwa do 23 kwietnia 2020 roku.

Aplikacje, które można pobrać w akcji, to: Aliexpress, Blix, Empik Foto, Gol24, Grocery Shopping List – Listonic, Guns of Glory, Legimi, Medicover, mobiParking, OLX.pl, Onet Polska, Player, Radio Złote Przeboje, SkyCash, Star Trek Timelines, Taxi Polska powered by ELE Taxi, Tik Tok, World of Tanks oraz Zdrowe Zakupy.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie ID Huawei, a w kolejnych krokach – pobranie co najmniej dwóch aplikacji z nowej puli 20 wskazanych aplikacji. Zdobyte punkty można wykorzystać na zakup różnych treści w grach i aplikacjach dostępnych w AppGallery.

Zobacz: Huawei P30 lite z większą pamięcią w promocji z FreeBuds 3
Zobacz: Huawei P40 Lite rozłożony na części - nie jest to bardzo trudne

Zadaj pytanie Robertowi Lewandowskiemu

Huawei wystartował także z akcją „40 pytań do Roberta” dedykowaną fanom marki zarejestrowanym w Społeczności Huawei. Mają oni okazję zadać pytanie ambasadorowi marki, Robertowi Lewandowskiemu, w formie nagrania wideo

Na najciekawsze pytania Robert Lewandowski odpowie również w formie wideo, a Huawei opublikuje film łączący 40 najciekawszych pytań z odpowiedziami na swoich kanałach. Pytania można zamieszczać na stronie Społeczności Huawei do 16 kwietnia.

Fani Huawei i Roberta Lewandowskiego mogą zadać mu dowolne pytanie - warunkiem jest, aby zostało ono nagrane w formie kilkusekundowego, pionowego wideo i opublikowane na stronie akcji. 

Dodatkowe informacje na stronie Społeczność Huawei.

Zobacz: Huawei MatePad T już niedługo
Zobacz: Huawei P40 lite E za 1 zł przy zakupie tabletu MatePad Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu