DAJ CYNK

Huawei Mobile Cloude: 50 GB za 5 groszy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7166

Huawei zachęca użytkowników swoich smartfonów do korzystania z chmury Mobile Cloud, kusząc ich promocją, w której pierwszy miesiąc za 50 GB miejsca kosztuje tylko 5 groszy. Potem cena wzrasta do 3,99 zł.

Huawei Mobile Cloud zapewnia możliwość bezpiecznego (przynajmniej według chińskiej firmy) przechowywania danych, na przykład zdjęć i dokumentów na wirtualnym dysku, synchronizacji danych na urządzeniach Huawei oraz szybkiego przywracania ustawień smartfonu. Dzięki chmurze łatwy jest też transfer tych danych na nowe urządzenie. Dostęp do chmury użytkownicy mają przez stronę cloud.huawei.com oraz przez zainstalowane na smartfonach aplikacje. Na przykład Galeria daje dostęp do zapisanych w chmurze zdjęć, dostęp do zapisanych tam danych mają też KalendarzKontakty i Notatnik.

A jak wygląda bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze Huaweia? Według producenta smartfonów z serii Mate 20, właśnie tak:

Wszystkie dane są przechowywane wyłącznie na europejskich serwerach na terenie Unii Europejskiej zgodnie z obowiązującym w Unii prawem regulującym ochronę danych osobowych i prywatności. Wszystkie usługi zostały opracowane z myślą o ochronie prywatności użytkowników. Dział HUAWEI Mobile Services ma certyfikat CSA Star (ISO/IEC 27001).

W chmurze Huaweia 5GB przestrzeni dostajemy za darmo. Aby skorzystać z promocji, w której ilość miejsca zostanie powiększona do 50 GB za 5 groszy przez pierwszy miesiąc, należy na smartfonie mieć zainstalowaną aplikację Huawei Mobile Cloud w wersji co najmniej 10.2.2.302

Aby w ogóle skorzystać z chmury, należy mieć urządzenie marki Huawei lub Honor z EMUI 5.1 i mieszkać w Europie w jednym z następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu