DAJ CYNK

FUP w Virgin Mobile

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7972

Virgin Mobile wysyła do klientów informacje o zmianie cenników. Pojawiła się w niej informacja o FUP-ie.Virgin Mobile szykuje zmianę cenników ofert abonamentowych i na kartę. Pojawiła się w niej informacja o FUP-ie.

FUP, czyli polityka uczciwego korzystania to od momentu zniesienia roamingu opłat roamingowych temat wielu burzliwych dyskusji. Jedni z niej korzystali, inni naginali ją w ramach własnych potrzeb. Obecnie FUP w Virgin Mobile wygląda następująco:
FUP = Fair Usage Policy, tzw. Polityka Uczciwego Korzystania, która pozwoliła na określenie pakietów minut odebranych w roamingu ważnych przez 12 miesięcy dla każdego użytkownika. Do końca roku 2017 w ofercie na kartę jest to 120 minut, a w ofercie na abonament 150 minut. Limit został wyliczony na podstawie średniego wykorzystania minut odbieranych przez klientów, którzy podróżują(...)

W nowym cenniku, który będzie obowiązywać od 9 sierpnia 2018 roku mamy zapisy podobne do tych, które znajdziemy u większości operatorów. Karta SIM będzie obserwowana w 4-miesięcznych okresach. Jeśli przez ponad połowę tego czasu karta była częściej zalogowana do nadajników operatorów zagranicznych, to Virgin może zacząć naliczać dodatkowe opłaty w wysokości:

  • 0,16 zł za minutę połączenia wykonanego,
  • 0,04 zł za minutę połączenia odebranego,
  • 0,05 zł za wysłanego SMS-a,
  • 0,03 zł za wysłanego MMS-a,
  • 0,03 zł za 1 MB internetu.

Powyższe zasady dotyczą klientów abonamentowych, korzystających z taryf #ChcęWszystko oraz usług na kartę. Wśród planowanych zmian nie ma żadnych informacji odnośnie tego, czy zniesione zostaną dotychczasowe limity minutowe. Te pozostaną w obecnej formie.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu