DAJ CYNK

Flex Rodzina to nowy plan w ofercie Orange

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17862

Orange Flex Rodzina

Kolejne zmiany w Orange Flex. Do oferty dołącza nowa opcja - Flex Rodzina z nowym planem taryfowym już za 15 zł miesięcznie.

Orange wprowadza do oferty Flex sprawdzone rozwiązania z planów rodzinnych - Wspólnych/Głównych oraz Dodatkowych, które przez lata była bardzo popularne w głównej ofercie Pomarańczowych.

W ramach Flex Rodzina do posiadanego już numeru można dołączyć maksymalnie pięć kolejnych, z abonamentem w kwocie 15 zł miesięcznie. W ramach tej kwoty dostajemy dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w kraju oraz Unii Europejskiej. Plan Rodzinny nie posiada pakietu danych. Można go przekazać z numeru głównego lub dokupić dodatkowy pakiet, o ile zgodę na to wyrazi zarządca grupy rodzinnej.

Zobacz: Orange Flex pozwala dzielić się Internetem

Jest to możliwe dzięki funkcji Zapytaj o zakup. Jeśli użytkownik numeru dodatkowego Flex Rodzina będzie chciał kupić dodatkowy pakiet (nie tylko internetowy), będzie musiał uzyskać zgodę zatwierdzoną przez użytkownika numeru głównego. To pozwoli na uniknięcie dodatkowych, nieplanowanych kosztów.

Zobacz: Orange Flex: dostaniesz nawet 50 zł na przejazdy taksówką

Proces dodania numeru do Flex Rodzina zamyka się w czterech krokach:

Flex Rodzina jak dodać numer

Jeśli przenosimy numeru od innego operatora, to musi on być zarejestrowany na takie same dane, jak numer główny w Orange Flex. Warto pamiętać, że dla własnej wygody warto dodawać numery do Flex Rodzina tego samego dnia. W przeciwnym wypadku każdy numer będzie miał osobny okres rozliczeniowy.

Zobacz: Regulamin Flex Rodzina

Marcin zawsze na posterunku, dzięki wielkie za podpowiedź!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu