DAJ CYNK

Darmowe Wi-Fi Plusa w Centrum Nauki Kopernik

17.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3334

Ważne 3

4

Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik.



Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców.

Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmową, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.

W budynku Centrum transmisja danych do routerów odbywa się poprzez światłowód Plusa, a na terenie Parku Odkrywców poprzez sieć LTE Plus. Wykonawcą i świadczącym usługę Internetu Wi-Fi jest firma Yoberi, która jest również dostawcą i producentem systemu wildfish 3.0 odpowiadającego za zarzadzanie i bezpieczeństwo sieci.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Jestem w szoku
1

2017-11-18 10:20:01

Nie wierzę że właściciel Plusa dał ludziom coś za darmo. Naprawdę jestem w szoku. Albo grypa i gorączka albo starość nie radość.

Odpowiedz

24. ~Gienio
0

2017-11-17 22:24:19

SIECI PLUS W TELEFONIE NIE WYNAJDUJE WCALE JAKO JEDYNEJ, FEEEEEE...........................

Odpowiedz

23. ~Black
0

2017-11-17 22:23:16

A u mnie nie ma podstawowego zasięgu GSM tylko sieci PLUS, nie potrafią nawet tego zrobić dobrze, brak słów............

Odpowiedz

22. ~
1

2017-11-17 20:47:47

Do 16. Obrońca Plusa? Orange nie stosuje takich praktyk jak Plus. Plus w tym temacie jest liderem :))

Odpowiedz

21. ~tyty
-1

2017-11-17 20:00:05

@ 20 nie każdy ma kase aby tak zasilic.

Odpowiedz

20. wlo
1

2017-11-17 19:54:34

18 - naprawdę w ten sposób kombinujesz? A nie lepiej w dniu promocji z bonusem - np. 50% zasilić 4 razy np. po 50 zł i mieć spokój na rok i trochę? I do tego zaoszczędzić jeszcze więcej?

Odpowiedz

19. broown
1

2017-11-17 19:51:17

Dzieci czas start szukanie zasięgu zamiast oglądanie budowy Ziemi!

Odpowiedz

18. ~tyty
-1

2017-11-17 19:27:57

@17, Nie trzeba kombinować wystarczy wybrać 5 doładowanie gratis, potem zgodnie z regulaminem tej promocji zasilić 4 x 5 zł , jak wiadomo plus dołoży 5 zł. I wychodzi w plush za 25 zł no limit na 30 dni. A że plus dołożył 5 zł to wszystko wychodzi za 20 zł na 30 dni.

Odpowiedz

17. ~Nju abonament
1

2017-11-17 19:10:08

@12 kombinujesz z promocjami żeby wyszło za 20 zł ? Gratuluję determinacji.

Odpowiedz

16. ~okily
0

2017-11-17 18:12:58

15@w kazdej sieci na okresie probnym tak jest.I reguly nie ma.Predkosc jest,ale zawsze mozna innemu ograniczyc.Play na start daje lejek 1Mb/s w LTE.

Odpowiedz

15. ~
1

2017-11-17 17:50:32

Do 13 Konrad ma rację. Plus daje testować swoje LTE podczas okresu próbnego. Abonent jest wtedy dopieszczany, net działa szybko. Jednak gdy umowy nie można już zerwać bez konsekwencji, net nagle zwalnia, reklamacje są nieuznawane bo to przecież usługa mobilna. Pełno takich historii można poczytać na forach. Powodzenia w lekturze a nie dawaniu naciągnięciu się przez Plusa.

Odpowiedz

14. ~r
1

2017-11-17 17:35:15

Co rozumie, Konradzie? Chyba nic. Co można przetestować na darmowym wifi? Widać że nic nierozumiesz.

Odpowiedz

13. ~Konrad
-1

2017-11-17 16:47:08

Nie ma lepszego sposobu do zachęcenia do usługi, niż po prostu dać człowiekowi ją przetestować. W praktyce i w boju. Widać, że Plus to rozumie.

Odpowiedz