DAJ CYNK

Aplikacja pogodowa i monitorująca pamięć RAM za darmo w sklepie Google Play

Dodane przez: Koala

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9432

Jeszcze przez około 6 dni od czasu tej publikacji możecie pobrać za darmo aplikację pogodową Pogoda Na Żywo i aplikację Memory Notification Pro, pokazującą zużycie pamięci RAM urządzenia.Jeszcze przez około 6 dni od czasu tej publikacji możecie pobrać za darmo aplikację pogodową Pogoda Na Żywo, której regularna cena wynosi 7,99 złotych i aplikację Memory Notification Pro, pokazującą zużycie pamięci RAM urządzenia, której cena poza promocją wynosi 8,79 złotych.

Pogoda Na Żywo to aplikacja pokazująca prognozy pogody dla zadanych przez użytkownika miejsc na całym świeci. Jest ona bardzo bogata graficznie. Możemy między innymi ustawiać format daty, jednostki temperatury, ciśnienia i śledzenie lokalizacji, a także wybrać jedną z czterech opcji wyglądu głównego panelu powiadomień. Ponadto aplikacja oferuje wersję dla smartwatchy pracujących w oparciu o system Android Wear, takich jak Moto 360 czy LG G Watch.

Memory Notification Pro jest prostą aplikacją pokazującą, w górnym pasku powiadomień systemu Android, ilość zużytej lub wolnej pamięci RAM urządzenia na którym jest zainstalowana. Umożliwia ona ponadto ustawienie czasu odświeżania danych o pamięci - od 1 do 20 sekund.

Aplikacje można pobrać ze sklepu z aplikacjami Google.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu