DAJ CYNK

Aplikacja pogodowa i monitorująca pamięć RAM za darmo w sklepie Google Play

10.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8741

Ważne 7

8

Jeszcze przez około 6 dni od czasu tej publikacji możecie pobrać za darmo aplikację pogodową Pogoda Na Żywo i aplikację Memory Notification Pro, pokazującą zużycie pamięci RAM urządzenia.



Jeszcze przez około 6 dni od czasu tej publikacji możecie pobrać za darmo aplikację pogodową Pogoda Na Żywo, której regularna cena wynosi 7,99 złotych i aplikację Memory Notification Pro, pokazującą zużycie pamięci RAM urządzenia, której cena poza promocją wynosi 8,79 złotych.

Pogoda Na Żywo to aplikacja pokazująca prognozy pogody dla zadanych przez użytkownika miejsc na całym świeci. Jest ona bardzo bogata graficznie. Możemy między innymi ustawiać format daty, jednostki temperatury, ciśnienia i śledzenie lokalizacji, a także wybrać jedną z czterech opcji wyglądu głównego panelu powiadomień. Ponadto aplikacja oferuje wersję dla smartwatchy pracujących w oparciu o system Android Wear, takich jak Moto 360 czy LG G Watch.

Memory Notification Pro jest prostą aplikacją pokazującą, w górnym pasku powiadomień systemu Android, ilość zużytej lub wolnej pamięci RAM urządzenia na którym jest zainstalowana. Umożliwia ona ponadto ustawienie czasu odświeżania danych o pamięci - od 1 do 20 sekund.

Aplikacje można pobrać ze sklepu z aplikacjami Google.



Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2017-04-13 07:13:25

Pogodowa jest ok, sprawdzę, ale nie rozumiem po jaką cholerę komuś ciągle wisząca w notyfikacjach informacja o pamięci. Może jeszcze taktowanie procesora, temperatura, położenie GPS i wilgotność powietrza?

Odpowiedz

25. AbrahaM
0

2017-04-11 21:31:28

@22: owszem, smartfon z reguły ma aplikację pogodową, tylko niekoniecznie odpowiadającą klientowi. Albo jak smartfon jest leciwy, to wsparcie dla aplikacji mogło się już dawno skończyć. Ja sobie z zadowoleniem wgrałem "pogodę" o której mowa w artykule, zastępując fabryczną.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-04-11 14:19:37

a CZYM różni się własnie ta aplikacja od innych DARMOWYCH?

Odpowiedz

23. ~Ater
0

2017-04-11 13:04:32

Podoba mi się wciąż mój Note4. 915 MB wolnych przy dużym obciążeniu :-) Po co zmieniać telefon zatem...

Odpowiedz

22. ~
0

2017-04-11 10:47:14

Ale po co komu ta apka skoro przeważnie smartfon ma już fabrycznie zainstalowaną apkę pogodową?

Odpowiedz

21. ~ziutasek
0

2017-04-11 10:00:52

@3. ~Nik to zależy czy jesteś staroświecko myślący i sprawdzasz jak jest w realu czy nowocześnie bezmyślny i sprawdzasz jak jest w telefonie ...

Odpowiedz

20. ~f0rce
0

2017-04-11 09:59:41

Wcześniej kosztowała 0,79 zł :)

Odpowiedz

19. ~jerry
0

2017-04-11 09:15:16

WymaganiaZdjęcia, multimedia i plikiUżywa co najmniej jednego z tych rodzajów danych: pliki na urządzeniu (zdjęcia, filmy i pliki audio), pamięć zewnętrzna urządzenia

Odpowiedz

18. kr1st0
0

2017-04-11 08:49:28

@16 Markę może ktoś odkupi (jak HMD Nokię), ale nie spodziewaj się, że MS odda Windows Mobile w obce ręce. Pewnie krzykną taką kasę za licencję na system, że nowemu nabywcy szybko się odechce telefonów z WM i zrobi Lumie z androidem... Piekło zamarznie. :)

Odpowiedz

17. ~
0

2017-04-11 08:24:49

@16, chyba szybciej wrócisz do win8.1 niż Ci się wydaje ;) Też zrobiłem aktualizację i poza tym, że bateria zdecydowanie krócej trzyma, to różnic nie widzę

Odpowiedz

16. ~frasag
0

2017-04-11 07:54:47

To niby nie ten wątek, ale Kolega wspomniał Lumię- mam tylko 535 DUAL- 1 GB ramu- dopiero 3 dni temu zmieniłem W8.1 na W10 bo wcześniej się bałem że coś będzie szwankować. Trzeba było kilka apek pobrać od nowa, skonfigurować co-nieco, ale wszystko pięknie działa. Na moje skromne potrzeby to super telefon i szkoda że porzucili tę markę. Ale wciąż mam nadzieję że ktoś to kiedyś odkupi i dalej pociągnie.

Odpowiedz

15. ~@14
0

2017-04-11 07:35:34

Jak na każdej Lumii :)

Odpowiedz

14. ~
0

2017-04-11 05:18:14

Na smartfonach z Androidem i ramem 1 GB to się czuje brak RAMu. Nie trzeba się gapić w cyferki. Nawet na tych z 2GB ramu często czuć, ze przymula. Nie to co Windows 10 Mobile i Lumia 950XL. 5 aplikacji w tle, a tu dalej śmiga wszystko, ze palce nie nadążają :)

Odpowiedz

13. ~
1

2017-04-10 21:23:38

Użyteczność bliska zeru i oni jeszcze za to chcą kasę (pomijam aktualną promocję)? Ale jaja!

Odpowiedz