DAJ CYNK

Amerykanie nadużywają nielimitowanego Internetu w T-Mobile

01.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9989

Ważne 8

4

Amerykanie nagminnie stosują nielegalne praktyki wykorzystania mobilnego Internetu. T-Mobile postanowiło ograniczyć oszustom dostęp do sieci.

Amerykanie nagminnie stosują nielegalne praktyki wykorzystania mobilnego Internetu. T-Mobile postanowiło ograniczyć oszustom dostęp do sieci.

W ramach tetheringu, czyli udostępnieniu Internetu z poziomu np. smartfonu innym urządzeniom, klienci amerykańskiego T-Mobile mogą zużyć do 7 GB nielimitowanego Internetu. Po osiągnięciu limitu uruchamia się klasyczny lejek z możliwością zdjęcia go poprzez dokupienie dodatkowego pakietu.

Korzystając ze specjalnych aplikacji i kodów maskujących, rekordziści są w stanie ominąć limity i dzięki temu ich rzeczywisty transfer wynosi nawet 2 TB. Wykrycie tych osób nie jest proste, ale jak informuje T-Mobile jest to tylko niewielki ułamek klientów, szacowany na 1% z 59 mln użytkowników.

Mimo wszystko operator stosownie nagradza takie osoby zmniejszając im pakiety danych, a dla wszystkich klientów ogranicza prędkość po przekroczeniu 21 GB w ciągu miesiąca.

Źródło tekstu: arstechnica; wł

Tagi: T-Mobile usa
Komentarze
Zaloguj się
53. ~Bogdan
0

2015-09-03 03:46:48

Ok.

Odpowiedz

52. ~
-1

2015-09-02 11:38:07

To na pewno amerykanie? Nie przypadkiem polacy? Raz, że amerykanie nie grzeszą inteligencją, a dwa, że akurat takie zachowanie jest typowe dla polaczkuff

Odpowiedz

51. ~75s
0

2015-09-02 08:15:36

50 a moze przez moment pomylili lg z ln ?!?

Odpowiedz

50. ~Liwiusz
0

2015-09-02 04:49:52

"niewielki ułamek klientów, szacowany na 1% z 59 mln użytkowników" - toż to prawie 600 000 - to mało? Czy znów ktoś ma problem z liczbami?

Odpowiedz

49. ~oli
0

2015-09-02 02:29:37

7GB to Vectone Mobile daje za 20zl ale z taka predkoscia az glowa boli.2TB niezly wynik pewno LTE hulalo z duza predkoscia.Serwer albo jakis slams ze wspolnym routerem.Tam czesto sie to spotyka.21GB to kpina w Polsce jest 100GB lub 200GB czesto sie to przekracza ale nikt nie kara wszystkich

Odpowiedz

48. ~Punk
0

2015-09-02 00:49:25

Wynik Power LTE bez limitu przed 1 w nocy, w dzień była tragedia ponad 500 ms i niecałe 2 Mbps Download oraz 5 Upload.

Odpowiedz

47. Hose
0

2015-09-01 22:05:26

Jak widać wszędzie oszukują klientów, jak można nazwać 7GB nielimitowanym internetem? Całe szczęście że nielimitowane rozmowy to nie 7 minut miesięcznie, a później zwolnimy ci transfer i będziesz się jąkał przez słuchawkę...

Odpowiedz

46. ~123890
0

2015-09-01 19:24:47

@44 ja mam na karte. Moge korzystac z LTE kiedy tylko przelacze urzadzenie i down przecietnie mam 40 , a na 3G przecietnie 7÷10. Najwazniejsze ze jak przelaczam na LTE to Operator mi przelacza i nie oszukuje. Nie podam Ci tu Operatora bo zrobilby sie szum. Jest bardzo w stosunku do mnie uczciwy.

Odpowiedz

45. ~piotr
2

2015-09-01 19:24:09

OrsonWpisz sobie to co wpisałeś w artykule w kalkulator i zobaczysz swoją głupotę1/100% =1/(100/100) =1*100/100 =1nauczycie się wkońcu zapisywać porządnie liczby?

Odpowiedz

44. ~Pabloki
0

2015-09-01 18:17:51

@22 mialem 12 down. A teraz tylko 2,5 i to przy koncu umowy. A z lejkiem to ironizuje bo nie moga wg umowy. Ale im blizej konca internet wolno dziala. Czekam na otwarcie nowe tylko cos nie slychac kiedy.

Odpowiedz

43. kwistas
1

2015-09-01 18:17:28

Nikt jeszcze nie wymyślił tak wydajnego sposobu by naprawdę oferować no limit internetu, nawet super sieć stworzona z wszystkich kanałów operatorów w kraju by się z czasem zamuliła.

Odpowiedz

42. ~aple
-1

2015-09-01 17:53:03

@4 pewnie Lucky Patcher

Odpowiedz

41. ~user_delete27
0

2015-09-01 17:47:18

@39, skoro byłeś za oceanem to zapewne wiesz ile przeciętnie ogarnięty człowiek pracuje tam na 50$. Nadal w Polsce tak tanio?

Odpowiedz

40. ~ola
0

2015-09-01 17:44:41

Cale t nielimitowane czli 21gb denna polityka firmy....

Odpowiedz

39. ~Miki
0

2015-09-01 17:37:36

Wlasnie wrocilem z wakacji w USA. Mialem karte TMobile USA i ceny maja konkretne. Za $50 miesiecznie mialem 3GB internet i unlimited talk and sms do numerow w USA. Te 3GB gdyby nie to ze przez dwa tygodnie bylem w Montanie i pilnocne stany poszloby raz dwa w dwa tygodnie. Maja jakis dziwny sytsem taktowania danych. Od Wisconsin jak wyjechalem to 5 tys km zero zasiegu Tmobile i pomimo ze koszty az $ 50 miesiecznie to w pakiecie uwaga 100MB netu w roamingu. I wy tu narzekacie na koszty. Internet mobilny w Polsce jest najtanszy na swiecie !

Odpowiedz