DAJ CYNK

Alert RCB również dla obcokrajowców

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2998

Testowa wersja jeszcze tego nie oferuje, ale docelowo Alert RCB będzie dostępny również dla obcokrajowców.Testowa wersja jeszcze tego nie oferuje, ale docelowo Alert RCB będzie dostępny również dla obcokrajowców.

Czym jest Alert RCB?

To powiadomienie SMS-em o niebezpieczeństwach pogodowych na obszarze, w którym się znajdujemy. SMS-y dostają wszystkie osoby, bez wyjątku, znajdujące się na zagrożonym terenie, które są zalogowane do okolicznych nadajników. Czy na pewno wszystkie?

Co z roamingiem?

Do nadajników na zagrożonych obszarach są też często zalogowani obcokrajowcy korzystający z roamingu. W testowej wersji usługi niestety nie dostaną oni powiadomienia o zagrożeniu.

Docelowo jednak taki komunikat będzie wysyłany również na zagraniczne karty SIM. Treść wiadomości będzie wysyłana w języku angielskim. System planowo ma ruszyć w grudniu.

To nie SPAM

Wbrew krążącym opiniom, Alert RCB to nie SPAM wysyłany przez operatora lub inną firmę, której operator rzekomo udostępnia nasze dane. Tych wiadomości nie można wyłączyć i operator ma obowiązek je wysyłać.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu