DAJ CYNK

[Aktualizacja] Posiadacze niezarejestrowanych kart Mobile Vikings stracili wszystkie swoje pakiety

02.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 38

Ważne 10

11

Biuro prasowe sieci Mobile Vikings przesłało informacje na temat numerów zablokowanych z powodu braku rejestracji. Wszystkie pakiety przepadły bezpowrotnie.Biuro prasowe sieci Mobile Vikings przesłało informacje na temat numerów zablokowanych z powodu braku rejestracji. Wszystkie pakiety przepadły bezpowrotnie.

Niezarejestrowane numery pre-paid sieci Mobile Vikings można nadal przywrócić, ale już bez aktywnych na nich płatnych pakietów.

Jeśli posiadacze kart prepaid do 2 lutego mieli aktywne pakiety, lecz nie zdążyli zarejestrować karty, to wraz z dezaktywacją numeru, tracą je. Nawet w przypadku, gdy nowe pakiety zostały wykupione pod koniec stycznia, niezarejestrowanie karty w terminie sprawia, że przepadają one bezpowrotnie - przekazał Bartek Grabowski, z Mobile Vikings.

Posiadane na koncie środki pozostają "zawieszone" i będą na nim 365 dni od ostatniego doładowania. Tak wyznaczana jest ważność konta - do jej zakończenia możliwe jest przywrócenie numeru.

Numery Mobile Vikings zarejestrować można na 3 sposoby:

  • w punktach sprzedaży sieci Play - partnera Vikingów,
  • w siedzibie Mobile Vikings we Wrocławiu,
  • poprzez zamówienie kuriera, który zweryfikuje dane na podstawie okazanego dowodu osobistego.

Aktualizacja
Biuro prasowe sieci Mobile Vikings przesłało sprostowanie dotyczące poprzedniego komunikatu. Przy braku rejestracji numeru, nie następuje dezaktywowanie karty, lecz tylko zawieszenie usług (blokada konta). Wycofano się też ze stwierdzenia, że pakiety przepadają bezpowrotnie.

Według przedstawionych na nowo zasad, środki na koncie są zamrażane na 365 dni od ostatniego doładowania, natomiast ważność pakietów dodatkowych rozliczana jest jak przed blokadą. Jeśli zarejestrujemy zablokowany numer, odzyskamy zarówno środki na koncie, jak i aktywne usługi - o ile ważność tych ostatnich nie zdążyła jeszcze upłynąć.

Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł

Komentarze
Zaloguj się