DAJ CYNK

[Aktualizacja] "Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament

21.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22079

Ważne 14

25

Od 21 lipca Heyah zdejmuje limity na Internet w SmartfoNOWEj Heyah. Klienci wybierający pakiet Heyah Smart XL otrzymują nielimitowany Internet bez związywania się długoterminową umową.

Od 21 lipca Heyah zdejmuje limity na Internet w SmartfoNOWEj Heyah. Klienci wybierający pakiet Heyah Smart XL otrzymują nielimitowany Internet bez związywania się długoterminową umową.

Użytkownicy pakietu Smart XL otrzymają w ramach standardowej opłaty 29,99 zł SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do Internetu. bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie opłata za usługę nielimitowanego internetu będzie wynosiła 19,99 zł miesięcznie. Tyle samo kosztować będzie usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci krajowych (w tym na numery stacjonarne).

Maksymalna końcowa opłata wynosić będzie 49,98 zł przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie w cenie 69,97zł.

Pierwszy prawdziwy no limit oraz usługę nielimitowanych połaczeń mogą aktywować także aktualni użytkownicy pakietu Smart XL, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:

  • nielimitowany internet - *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia),
  • nielimitowane połączenia - *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia).

Jeśli ktoś nie potrzebuje dużej ilości Internetu, w pakiecie Smart XL w cenę abonamentu wliczony jest pakiet 10 GB i darmowy dostęp do Facebooka.



Aktualizacja

Heyah udostępniło dokumenty związane z ofertą. W regulaminie usługi Nielimitowany Internet Smart nie ma informacji na temat ewentualnej blokady transmisji po osiągnięciu określonego pułapu przesłanych danych. Pojawił się jednak zapis mówiący o tym, że karta SIM może być używana wyłączenie w telefonie komórkowym.

Zobacz: Regulamin usługi "Nielimitowany Internet Smart"



Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
144. motedus
0

2016-10-10 14:57:32

Póki co jest tak jak obiecywali, całkowity no limit, jednego miesiąca dla testu pobrałem około 400GB i nadal działa :)

Odpowiedz

143. ~
-1

2016-06-05 21:01:12

Wielka ściema złym internetem bez limitów.

Odpowiedz

142. ~abc
-1

2015-09-10 11:35:15

PLAY nie ma limitu ukrytego 100GB. W regulaminie wszystko widać jak na tacy. A regulamin ma całe 2 strony A4 więc nie problem się z nim zapoznać. Dalej. Nie ma tak, że 100GB i lejek. Zależy od obciążenia nadajnika. Nocami można dobijać do 300-400GB i nic nie założą. Ja dobiłem ile razy do 200GB i limitu nie dostałem. No i mam modem USB w routerze - korzystam z niego jako domowego. Żadnego cudowania z tetheringiem. Legalnie w modemie i jazda.

Odpowiedz

141. ~pabloki
0

2015-08-28 21:59:57

140 a dodatkowo naliczą 5000zł kary plus 1500 zł za każde przewinienie.

Odpowiedz

140. ~rks
0

2015-08-28 21:57:10

a jesli uzywam orbota w teleonie to mi moga zablokowac internet w heyah?

Odpowiedz

139. ~
0

2015-08-04 17:26:23

Czy to jest wogóle zgodne z prawem skoro zapłaciłem z korzystanie z internetu ?

Odpowiedz

138. ~Piotr
0

2015-07-29 19:13:56

Wszystkie 2 haczyki opisane tu: Poza tym warunki całkiem przyzwoite za tą cenę...

Odpowiedz

137. ~Aktualizacja
0

2015-07-28 14:43:59

Jak nie ma ograniczenia jak jest .15. Operator może dezaktywować Usługę i zablokować możliwość jej aktywacji w przyszłości wprzypadku naruszenia zasady wskazanej w pkt 4 powyżej, a w szczególności udostępniania transmisjidanych osobom trzecim lub innym urządzeniom, względnie wykorzystywania karty SIM w modemach.W celu wykonania powyższego uprawnienia Operator może przetwarzać numery IMEI urządzeń, wktórych będzie znajdować się Karta SIM (dane transmisyjne). Abonent, który nie chce, aby Operatorrealizował to prawo, może temu zapobiec przez dezaktywację Usługi.

Odpowiedz

136. ~Prawda
0

2015-07-28 10:41:59

*** jakich mało haczyk w tym ze z internetu można korzystać tylko na smartphonie ....

Odpowiedz

135. ~HEY
0

2015-07-28 10:33:54

Co ciekawe w Heyah nie możesz udostępniać internetu ze smatfona na tablet czy laptop , maja taki kruczek wiec po Cholere komu no limit . "Hoang Nguyen Czy mozna zrobic hotspot na telefonie i wspoldzielac internet np. z tabletem? Bo slyszalem ze jest jakas kara za to...Lubię to! · Odpowiedz · 14 godz.Wyświetl 1 dodatkową odpowiedźheyah Potwierdzamy słowa Piotra: w takiej sytuacji, zgodnie z regulaminem, usługa może zostać wyłączona, a ponowna aktywacja jej w przyszłości zablokowana."źródło:

Odpowiedz

134. ~
0

2015-07-28 09:49:12

133, ja od 7 lat korzystam tylko z netu mobilnego, mogę polecić,do wszystkich,jeśli nie można sobie udostępnić na laptopa przez wifi netu to bez sensu, a samo udostępnienie przez wifi może być z hasłem więc nie wiem dlaczego Heyah robi problem, ale jeśli tak to są jeszcze inne oferty no limitu w LTE więc coś się znajdzie

Odpowiedz

133. perdos1
0

2015-07-28 05:32:02

@132 no właśnie, większość, nie wszyscy. Ja np. mam taką sytuację, ze sąsiad mi uciął kabel od neostrady który biegł nad jego posesja. Techników Orange nie wpuszcza, nie chce nawet rozmawiać. Zostałem bez internetu, nic innego niż internet mobilny mi nie pozostało.

Odpowiedz

132. ktoś
0

2015-07-26 22:47:21

Ale opisujecie kombinacje. Po co to wszystko.Większość z nas nie jest bezdomna i w mieszkaniu ma internet czy to po łączu telefonicznym czy kablówce. Taki internet chodzi sprawnie, nie ma limitów i jest na pewno w 90% bezawaryjny.Pytam się więc po co dajecie się naciągać na nie_limitowane internety po nadajnikach GSM(Lte)Sprawdźcie sobie ile tego netu na "mieście" zużyjecie bo i ile można się facefować a ile netu zasysacie w domu.Nie widzicie, że te bezlimity z limitem w pakietach to wyciąganie kasy

Odpowiedz

131. ~Marcin
0

2015-07-26 16:01:53

W nju jest tak samo ale w nju placisz minimalnie 9 zł a w Heyah 50 lub 70 zł czyli cały abonament.

Odpowiedz