DAJ CYNK

Abonament Virgin Mobile też w salonach Telakces

17.08.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4371

Ważne 3

0

Od 16 sierpnia umowy abonamentowe Virgin Mobilne zawierać można nie tylko drogą kurierską, lecz też w punktach stacjonarnych Telakces.



Od 16 sierpnia umowy abonamentowe Virgin Mobilne zawierać można nie tylko drogą kurierską, lecz też w punktach stacjonarnych Telakces.

Sieć punktów Telakces od dłuższego już czasu współpracuje z siecią Virgin Mobile. Kolejnym etapem współpracy jest umożliwienie zawierania umów na abonamenty Virgin Mobile w salonach stacjonarnych. Klienci mogą w jednym miejscu załatwić wszystkie formalności - od formularza przeniesienia numeru, przez wybór oferty, po podpisanie umowy i odbiór karty SIM.

W chwili publikacji tej wiadomości, lista przystosowanych punktów Telakces liczyła 30 salonów w całej Polsce. Można ją sprawdzić pod tym adresem. Docelowo oferta abonamentowa sieci Virgin Mobile będzie dostępna w około 100 punktach Telakcesu.

Virgin Mobile informował o planach dotyczących stacjonarnej sieci dystrybucji ofert abonamentowych już w chwili premiery swojej oferty postpaid, w styczniu tego roku.

Źródło tekstu: Telakces, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~poper
0

2017-08-21 19:37:43

@9 w a2mobile za 19zł masz podobnie

Odpowiedz

12. ~eg777
0

2017-08-18 14:12:19

"...lista przystosowanych punktów Telakces liczyła 30 salonów..". I teraz będę miał dylemat. Czy załatwiac w punkcie salonu, czy w salonie punktu?

Odpowiedz

11. ~Gliwice
0

2017-08-17 19:43:10

nie wiem jak Wy ale dla mnie ta siec od ponad roku jest niepotrzebna.Polecam a2mobile i nawet jeśli są tańsze sieci to nie warto aby konkurencja biła się o cenę a tylko o jakość a sieć Plusa jest troszkę Polska więc można śmiało zaryzykować i obdarzyć ją zaufaniem że choć są w raju podatkowym to inwestycja w ów sieć przyniesie więcej korzyści dla Naszej krainy niż niemieckie, francuskie czy inne nie sojusznicze krajJany.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2017-08-17 12:15:04

te ich abonamenty to nadają sie jedynie do sklepów " nie dla idiotów". wystarczy spojrzeć na lajt mobile . mniejszy , też mvno, oferuje roaming i tanśze abonamenty i działa na normalnej sieci . abonament 19 zł nie ma mms, miej intenetu i nie można dokupić stacjonarnych. lajt 19,99 ma mmsy , więcej internetu , roaming i mozna kupić stacjonarne za 2 zł. grażynkowego 29 zł nie ma co porównywac do lajta 24,99 +2 zl stacjonarne=26,99. 2 zł zostaje w kieszeni . nie mówiąc o promocji lajt 10 zł.

Odpowiedz

8. ~@abc
0

2017-08-17 12:01:13

Czy Vigrn dalej korzysta z infrastruktury play ?

Odpowiedz

7. ~
0

2017-08-17 11:55:28

Teraz się budzicie jak już dawno kurtyna opadła i światła zgasły? Trzeba było ruszyć tyłki wcześniej i wprowadzić normalne mechanizmy rejestracji numerów, jak był czas po temu. Teraz lepiej odejść z godnością.

Odpowiedz

6. ~
0

2017-08-17 10:56:47

Jak zmienią partnera technicznego na operatora z normalnym zasięgiem a nie pól MVNO jakim jest Play, to będzie można rozważać ich ofertę.Obecnie duże lepsze oferty mają Premium Mobile, Lajt Mobile, nju mobile

Odpowiedz

5. ~Olek
0

2017-08-17 10:56:46

@ 4 Ja wiem ,że to jest obowiązek Polaków na spacer w niedziele ,ale chodziło mi kto skorzysta z tak mizernej oferty

Odpowiedz

0

2017-08-17 10:51:26

@3 A kto chodzi po galeriach handlowych?

Odpowiedz

3. ~Olek
1

2017-08-17 10:44:02

"Abonament Virgin Mobile" Kto z tego ma korzystać?

Odpowiedz

0

2017-08-17 10:31:39

Dobry krok, ale szkoda że tak późno. Byłem w jednym nowym punkcie i nawet doładowań nie było. Dopiero instalowali terminale.

Odpowiedz