DAJ CYNK

Abonament Virgin Mobile też w salonach Telakces

LuiN

Taryfy, promocje, usługi

Od 16 sierpnia umowy abonamentowe Virgin Mobilne zawierać można nie tylko drogą kurierską, lecz też w punktach stacjonarnych Telakces.Od 16 sierpnia umowy abonamentowe Virgin Mobilne zawierać można nie tylko drogą kurierską, lecz też w punktach stacjonarnych Telakces.

Sieć punktów Telakces od dłuższego już czasu współpracuje z siecią Virgin Mobile. Kolejnym etapem współpracy jest umożliwienie zawierania umów na abonamenty Virgin Mobile w salonach stacjonarnych. Klienci mogą w jednym miejscu załatwić wszystkie formalności - od formularza przeniesienia numeru, przez wybór oferty, po podpisanie umowy i odbiór karty SIM.

W chwili publikacji tej wiadomości, lista przystosowanych punktów Telakces liczyła 30 salonów w całej Polsce. Można ją sprawdzić pod tym adresem. Docelowo oferta abonamentowa sieci Virgin Mobile będzie dostępna w około 100 punktach Telakcesu.

Virgin Mobile informował o planach dotyczących stacjonarnej sieci dystrybucji ofert abonamentowych już w chwili premiery swojej oferty postpaid, w styczniu tego roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: telakces

Źródło tekstu: Telakces, wł