DAJ CYNK

a2mobile zostanie przejęte przez Premium Mobile - co to oznacza dla klientów?

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15131

Klienci sieci a2mobile zostaną włączeni do zasobów sieci Premium Mobile. Po tej operacji Premium Mobile będzie świadczył usługi dla prawie 200 tys. klientów.

Dla klientów a2mobile fuzja nie oznacza zmiany oferty

Najważniejszym dla obecnych klientów a2mobile jest fakt, że nie zmienia się marka a2mobile, oferta, cenniki, zasięg sieci i jakość świadczonych usług oraz wysoki poziom obsługi klienta - czytamy w komunikacie Cyfrowego Polsatu. Zabrakło natomiast w nim informacji, czy i na jakich zasadach klienci obu sieci będą mogli migrować pomiędzy ofertami. Póki co mogą czynić to po staremu, za pośrednictwem MNP.

Strukturalnie Premium Mobile staje się teraz operatorem a2mobile, zamiast dotychczasowego Aero2. Oferta prepaid a2mobile będzie współistniała z ofertą abonamentową Premium Mobile i klienci absolutnie nie będą zmuszeni do zmieniania czegokolwiek w swoich usługach. Planowane na koniec tego roku połączenie ułatwi zarządzanie obiema ofertami (połączonymi jedną spółką), natomiast dla klientów będzie przezroczyste.

Zbliżony model działania

Jak czytamy w komunikacie operatora, za ideą połączenia a2mobile i Premium Mobile stoją zbliżone modele działania obu podmiotów. Klientów obu sieci łączą podobne zainteresowania, wartości i zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne. Co warto dodać, w ostatnim czasie zarówno Premium Mobile, jak i a2mobile były często doceniane za ofertę, a Premium Mobile mógł nawet pochwalić się najkorzystniejszym bilansem MNP w I półroczu 2018, wyprzedzając wielką czwórkę operatorów.

Porządki w Grupie Cyfrowego Polsatu

Grupa Cyfrowy Polsat, której częścią jest Aero2 i jego marka a2mobile, po połączeniu spółek zyska większe udziały w Premium Mobile - łącznie Grupa CP będzie miała 25% głosów. Grupa zachowa przy tym przychody hurtowe od marek a2mobile i Premium Mobile

Zobacz: 100 tys. klientów Premium Mobile

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu