DAJ CYNK

Zdjęcie pudełka Xiaomi Mi 8 pojawiło się w sieci. Potwierdza się część plotek

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5072

Rocznicowy flagowiec Xiaomi Mi 8 ma zostać zaprezentowany 31 maja. Dotychczas wyciekło na jego tyle informacji, że można zastanawiać się co jeszcze producent ma do dodania. Najnowsze przecieki, jakie się pojawiły, zawierają zdjęcia prawdopodobnie wyglądającego pudełka telefonu, z którego można wyczytać potwierdzenie niektórych tezRocznicowy flagowiec Xiaomi Mi 8 ma zostać zaprezentowany 31 maja w Shenzhen. Dotychczas wyciekło na jego temat tyle informacji, że można zastanawiać się, co jeszcze można dodać. Najnowsze przecieki, jakie się pojawiły, zawierają zdjęcia prawdopodobnie wyglądającego pudełka telefonu, z którego można wyczytać potwierdzenie niektórych tez.

Informacji na pudełku nie ma zbyt wiele, niemniej widać, że zastosowano SoC Qualcomm Snapdragon 845, telefon ma dysponować 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Mówiono również o wersji 128 GB, czas pokaże czy taka zostanie wprowadzona do sprzedaży. Kolejną kwestią wyróżnioną na pudełku jest zastosowanie podwójnego modułu GPS. Ciężko stwierdzić, co miałby ulepszyć podwójny moduł pozycjonowania, niemniej jest to dosyć ciekawa propozycja. Pudełko obrazuje również tył telefonu, na którym widać zastosowany dwuobiektywowy aparat fotograficzny.

Potwierdzają się założenia dotyczące aparatu - mianowicie użycie w Xiaomi MI 8 20 MP aparatu głównego, USB typu C oraz przejściówkę do wejścia audio - co daje nam pewność braku złącza mini jack 3,5 mm. Niepotwierdzone zostają plotki o rozpoznawaniu twarzy i odblokowaniu telefonu za pomocą Face ID oraz dotyczące czujnika linii papilarnych wbudowanego po prostu w ekran.

Więcej zdjęć znajdziecie pod tym adresem lub tutaj .

Czekacie na tę premierę? Osobiście, bardziej niż kolejnego telefonu, ciekawa jestem opaski Mi Band 3.

Zobacz: Xiaomi Mi 8 z Quick Charge 4.0 Zobacz: Specyfikacja Xiaomi Mi 8 Zobacz: MIUI 10 również zadebiutuje 31 maja Zobacz: Xiaomi Mi 8 zadebiutuje 31 maja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: slashleaks.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu