DAJ CYNK

Podobno takie zdjęcia nocne robi Xiaomi Redmi Note 8

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13826

Xiaomi podsyca atmosferę przed premierą Redmi Note 8. Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia nocne, które podobno zostały wykonane smartfonem. Potwierdzony został też użyty procesor i faktycznie będzie to układ Qualcommu.

Do przedpremierowych zdjęć wykonanych telefonem trzeba podchodzić z ogromnym dystansem. Historia wielokrotnie już pokazywała, że to niekoniecznie smartfon był narzędziem, którym wykonano daną fotografię, która pojawiła się w materiałach promocyjnych.

Zobacz: Zdjęcia z 64 Mpix aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Poniższe zdjęcia miały zostać wykonane za pomocą Redmi Note 8, czyli tańszego i słabszego modelu wyposażonego w aparat o rozdzielczości 48 Mpix.

Xiaomi potwierdza też, że Redmi Note 8 faktycznie zostanie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 665. Choć zazwyczaj cieszymy się, kiedy producenci sięgają po układy Qualcommu zamiast MediaTeka, tak w tym przypadku szkoda, że wbrew zapowiedziom nie znajdziemy tutaj układ Helio G90. Jest on znacznie wydajniejszy od Snapdragona 665. Pozostaje mieć nadzieję, że znajdziemy go przynajmniej w mocniejszym Redmi Note 8 Pro.

Zobacz: Redmi Note 8 dostanie Snapdragona... To już jednak wolimy układ MediaTeka
Zobacz: Telefon dla ucznia - propozycje redakcji
Zobacz: Sieć 5G może pomóc w walce ze smogiem. W Krakowie...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: weibo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu