DAJ CYNK

Szef Redmi potwierdza: flagowiec należącej do Xiaomi marki będzie miał moduł NFC

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6171

Trwają prace nad flagowym modelem marki Redmi, napędzanym chipsetem Snapdragon 855. Dyrektor generalny marki potwierdził właśnie za pośrednictwem serwisu Weibo.com, że urządzenie będzie wyposażone w moduł NFC.

Lu Weibing, dyrektor generalny Redmi, ujawnił nieco informacji na temat nadchodzącego flagowca tej należącej do Xiaomi marki. Po pierwsze, nowy smartfon będzie prawdopodobnie najtańszym urządzeniem, w którego wnętrzu będzie pracował układ Qualcomm Snapdragon 855. Lu potwierdził również, że wśród oferowanych funkcjonalności w tym modelu znajdzie się moduł NFC, którego wciąż brakuje w telefonach Redmi, a także bezprzewodowe ładowanie. Dodatkowo wokół ekranu będą bardzo wąskie ramki.

Zobacz: Xiaomi Redmi 7 w ofercie Play. Operator spodziewa się hitu sprzedaży
Zobacz: Redmi Note 7 - test dobrze wyposażonego smartfonu firmy Xiaomi, który nie zrujnuje naszych finansów
Zobacz: Redmi 7 jest już w Polsce. Nasz kraj jest pierwszym, w którym można kupić najnowszy smartfon firmy Xiaomi

Smartfon będzie wyposażony również w gniazdo audio 3,5 mm oraz potrójny aparat fotograficzny z tyłu. Przedni aparat, jeśli wierzyć innym doniesieniom, znajdzie się w wycięciu w ekranie, które nie znajdzie się w narożniku wyświetlacza, jak w innych rozwiązaniach tego typu, ale na środku, w pobliżu górnej krawędzi.

Lei Jun, CEO Xiaomi. Smartfon wskazany łapką to podobno nadchodzący flagowiec Redmi (źródło: gizmochina.com)

Na więcej informacji na temat nadchodzącego smartfonu Redmi ze Snapdragonem 855 musimy jeszcze trochę poczekać. Być może niezbyt długo - niektóre plotki sugerują, że urządzenie zostanie pokazane jeszcze w tym miesiącu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lu Weibing (Weibo.com)

Przewiń w dół do następnego wpisu